روسای جدید دو دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند
روسای جدید دو دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند

با حکم میررضا مجیدی، رئیس دانشگاه تبریز روسای جدید دانشکده‌های شیمی و علوم تربیتی و روانشناسی منصوب شدند.

به گزارش عصرتبریز، رئیس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای محمد امجدی استاد گروه شیمی تجزیه و منصور بیرامی، استاد گروه روانشناسی را به ترتیب به ریاست دانشکده‌های شیمی و علوم تربیتی و روانشناسی منصوب کردند.

در بخشی از احکام نامبردگان آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزنده جناب‌عالی و با استناد به مفاد ماده ۶ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و به موجب این حکم، با حفظ سمت آموزشی به این سمت منصوب می‌شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران و صاحب‌نظران در حسن انجام این مسوولیت خطیر موفق و موید باشید.

اضافه می‌کند: محمد امجدی استاد گروه شیمی تجزیه است و از سوابق اجرایی، علمی و آموزشی وی می‌توان به مدیر گروه شیمی تجزیه، معاون پژوهشی دانشکده، چاپ بیش از ۹۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ارائه بیش از ۱۰۰ مقاله درکنفرانس‌های داخلی و خارجی، اجرای چهار طرح تحقیقاتی و … اشاره کرد.

همچنین منصور بیرامی، استاد گروه روانشناسی است. چاپ بیش از ۲۳۰ مقاله در مجلات علمی پژوهشی، ارایئ بیش از ۱۰۰ مقاله درکنفرانس‌های داخلی و خارجی، اجرای بیش از ۲۵ طرح تحقیقاتی، تالیف و ترجمه ۴۵ جلد کتاب، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه، رئیس دانشکده، مشاور معاون آموزشی، عضو شورای تحقیقات آموزش و پرورش و عضو شورای تحقیقات بنیاد شهید استان  و … از جمله سوابق علمی و آموزشی این استاد است.

گفتنی است که پیش از این میررضا مجیدی و یوسف ادیب به ترتیب روسای دانشکده‌های شیمی و علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز را برعهده داشتند.

انتهای پیام/