مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» آذربایجان‎شرقی تمدید شد
مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» آذربایجان‎شرقی تمدید شد

دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی، از تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، محمد عزیزی‌راد با اعلام اینکه حضور همه فعالان عرصه رسانه به خصوص فعالان در تشکل‌ها و اصناف رسانه‌ای می‌تواند سطح کیفی تولیدات ارسالی در این جشنواره را افزایش دهد اظهار داشت: دومین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» آذربایجان‌شرقی در ۱۰ محور و ۸ قالب برگزار می‌شود.

وی گفت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب عکس، گزارش، مصاحبه، خب ، یادداشت یا سرمقاله، کاریکاتور، موشن‌گرافی و طنز در محورهای «مقاومت و دفاع مقدس»، «مسائل صنفی خبرنگاران»، «بصیرت و دشمن شناسی»، «اقتصاد مقاومتی»، «حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی»، «مبارزه با آسیب‌های اجتماعی»، «خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی»، «فرهنگ گردشگرپذیری»،  «حقوق شهروندی» و «اشتغال‌زایی» به دبیرخانه ارسال کنند.

دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر تاکید کرد: آثار باید در یکی از قالب‌های نامبرده باشد و از یکم مهرماه ۹۶ تا ۱۵ آبان ۹۷ در یکی رسانه‌ها و نشریات استانی، ویژه‌نامه‌های استانی نشریات سراسری، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مجوز دار منتشر شده باشد.

عزیزی‌راد با بیان اینکه آثار حتماً باید با نام و با تائید مهر نشریه از طریق فرم ثبت‌نام مخصوص باشد، افزود:  تمام فعالان رسانه‌ای استان می‌توانند در جشنواره شرکت کنند و هر خبرنگار می‌تواند در همه محورهای اعلام شده بدون هیچ محدودیتی آثار خود را به دبیرخانه ارسال کند.

دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با اعلام اینکه هر شرکت‌کننده برای هر اثر در هر بخش فرم ثبت‌نام جداگانه‌ای تکمیل کند، گفت: شرکت‌کنندگان باید آثار ارسالی به همراه فرم ثبت‌نام این جشنواره را همه روزه در ساعات اداری به سازمان بسیج رسانه استان واقع در روبه‌روی استانداری، کوچه شهید پیرسمساری، خانه مجتهدی‌ها و روزهای زوج از ساعت ۱۲ تا ۱۷ به دفتر انجمن صنفی روزنامه‌نگاران آذربایجان‌شرقی واقع در بلوار ۲۹ بهمن، مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تحویل دهند.

انتهای پیام/