مشکلات مردم به اقتصاد کشور گره خورده است/ برای ریشه‌کنی فساد، برخورد قاطع با دانه‏‎درشت‎ها باید در اولویت باشد
مشکلات مردم به اقتصاد کشور گره خورده است/ برای ریشه‌کنی فساد، برخورد قاطع با دانه‏‎درشت‎ها باید در اولویت باشد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مسائل اقتصادی کشور بسیاری از مشکلات معیشتی را به مردم تحمیل کرده که در این بین اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه را در تنگنا قرار داده است.

به گزارش عصرتبریز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم شامگاه دوشنبه در جلسه هماهنگی و گفتگو با اعضای مجمع نمایندگان استان آذربایجان‎شرقی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تدوین برنامه های اساسی و عملیاتی جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم از سوی مسئولان اجرایی و وکلای ملت در مجلس، اظهار داشت: بسیاری از مشکلات معیشتی اقشارکم درآمد و ضعیف جامعه را در تنگنا قرار داده که جلوگیری از بروز تبعات بعدی آن نیازمند کاری جهادی است.

امام جمعه تبریز در ادامه با اشاره به قاطیعت برخورد دستگاه قضایی کشور با متخلفان و محتکران مواد غذایی، گفت: اعمال قانون قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی بازتاب بسیار خوبی در افکار عمومی داشته است اما باید توجه داشت که برای ریشه کنی فساد دانه درشت ها باید در اولویت باشد و برخوردی قاطع صورت پذیرد.

رسیدگی به مشکلات صنفی، توجه به اهلیت در واگذاری صنایع و پیگیری مشکلات کارگران بعضی از شرکت و مجموعه های صنعتی از دیگر بخش های صحبت های حجت السلام والمسلمین آل هاشم در این نشست بود.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری همایش حماسه عاشورائیان بسیج و سپاه عاشورا در تبریز که همزمان با سراسر کشور انجام شد تقدیر کرد.

انتهای پیام/