استوکس در روز انتقام حاضر خواهد بود
استوکس در روز انتقام حاضر خواهد بود

آقای گل اسکاتلندی لیگ برتر از روز چهارشنبه در تمرینات تراکتورسازی حضور پیدا می کند.

به گزارش عصر تبریز، آنتونی استوکس، مهاجم اسکاتلندی تیم تراکتورسازی که بهترین گلزن لیگ برتر هم محسوب می شود، حدود دو هفته است در تمرینات تیمش حضور ندارد. استوکس بعد از انجام دیدار هفته هشتم لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان با اجازه کادرفنی به کشورش برگشت تا به استراحت بپردازد. با اینکه قرار بود این بازیکن صبح شنبه به ایران برگردد اما این اتفاق رخ نداد و حالا قرار است بامداد چهارشنبه به تبریز سفر کند.

موسوی زنوز، مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی با اعلام این خبر گفت:

«استوکس یک کار اداری داشت که به همین خاطر از کادرفنی اجازه گرفت و دیرتر به تمرینات اضافه می شود. او فردا شب به سمت تبریز حرکت می کند و بامداد چهارشنبه به ایران می رسد. بنا براین از روز چهارشنبه در تمرینات حضور می یابد و کارش را برای دیدار با صنعت نفت آبادان از سر می گیرد.»

این در حالی است که لی اروین و یوکیا سوگیتا از روز پنجشنبه هفته گذشته به ایران برگشتند و غیبت طولانی مدت استوکس و دوری او از تمرینات شاید کار را برای محمد تقوی و همکارانش سخت کند. از سوی دیگر ملی پوشان تراکتورسازی نیز قرار است روز چهارشنبه به تمرینات این تیم اضافه شوند.

به این ترتیب آنتونی استوکس می تواند تراکتورسازی را در بازی حساس هفته نهم لیگ برتر مقابل صنعت نفت در آبادان همراهی کند. تراکتوری ها حدود یک ماه و نیم پیش با قبول شکست مقابل صنعت نفت در ضربات پنالتی از دور رقابت های جام حذفی کنار رفتند. آنها در حالی آن دیدار را با شکست پشت سر گذاشتند که تا دقیقه ۸۰ بازی با نتیجه سه بر یک از میزبان پیش بودند! شکست مقابل صنعت نفت همراه با برکناری توشاک و به وقوع پیوستن شرایطی نه چندان مناسب در تراکتورسازی بود و به این ترتیب سرخ پوشان آذربایجان برای انتقام راهی آبادان خواهند شد.