سازمان عمران، تنها بازوی تخصصی و اجرایی شهرداری در حوزه عمرانی
سازمان عمران، تنها بازوی تخصصی و اجرایی شهرداری در حوزه عمرانی

قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز گفت: سازمان عمران، بازوی تخصصی و اجرایی شهرداری در حوزه عمرانی است.

به گزارش عصرتبریز، رسول موسایی در آیین معارفه مدیرعامل جدید سازمان عمران شهرداری کلانشهر تبریز با بیان اینکه این سازمان، اصلی ترین و تخصصی ترین بازوی اجرایی شهرداری در حوزه عمرانی محسوب می شود گفت: در توان فنی و تخصصی این سازمان، شکی نیست که نتیجه آن در اکثریت پروژه های مهم و بزرگ تبریز قابل مشاهده است.

وی با قدردانی از زحمات مدیرعامل سابق این سازمان افزود: این سازمان باید عملکرد بهتر و مناسب تری نسبت به گذشته داشته باشد.هدف از تغییر مدیریت این مجموعه نیز، تزریق فکر و انرژی جدید و استفاده از نیروهای تخصصی شهرداری در سایر حوزه ها است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به تمرکزگزایی در مسائل فنی و مهندسی تصریح کرد: در تشکیلات جدید شهرداری‌‎ها این مهم بیشتر از گذشته مکورد توجه قرار گرفته است.

قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به راه اندازی کارخانه آسفالت ۱۶۰تنی در تبریز به همت سازمان عمران شهرداری کلانشهر تبریز تصریح کرد: با راه اندازی این کارخانه، آسفالت مورد نیاز تبریز با بهترین کیفیت تولید می شود.

گفتنی است؛ در این آیین از تلاش ها و خدمات چندساله منیری فر، قدردانی و بابک شریفی نیز با حکم شهردار تبریز به عنوان مدیرعامل جدید سازمان منصوب شد.

انتهای پیام/