مهاجری: به حمایت همه تورک زبان‎ها نیاز داریم؛ تراکتوری‎ها هم به بینان دیزل بیایند
مهاجری: به حمایت همه تورک زبان‎ها نیاز داریم؛ تراکتوری‎ها هم به بینان دیزل بیایند

سرمربی ماشین سازی در مورد شهر تبریز اظهار داشت: جو این شهر برای بازی های فوتبال خوب است و من از همه تورک زبان ها میخواهم که استادیوم را برای ما پر کنند.

به گزارش عصرتبریز، رضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان با ابراز امیدواری نسبت به تداوم روند رو به پیشرفت تاکتیکی تیم ماشین سازی، اظهار داشت: «تیمی هستیم که بازیکنان کاملاً با انگیزه‌ای داریم که می‌خواهیم فصل را خیلی خوب ادامه دهیم.»

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه اضافه کرد: «با عملکردی که طی هفته‌های اخیر داشتیم توقعات از ماشین‌سازی بالا رفته امّا هنوز به چیزی که مدنظرمان است نرسیده‌ایم و باید از لحاظ فنی ارتقاء پیدا کنیم اما خدا را شکر غیرت و توانایی بالای بازیکنان نشان می‌دهد که می‌توانیم بهتر کار کنیم.»

وی با بیان اینکه ماشین سازی در چهار بازی گذشته موفقیت خوبی داشته‌، تصریح کرد: «حاصل دو پیروزی خوب و یک تساوی ارزشمند مقابل فولاد بوده است. این نشان می‌دهد که بچه‌ها راه‌شان را پیدا کرده‌اند. امیدوارم در ادامه هم بتوانیم نتایج درخور شأن مردم آذربایجان کسب کنیم.»

سرمربی تیم ماشین‌سازی گفت: «خواهش می‌کنم هواداران به باشگاه ما به عنوان باشگاه ماشین‌سازی نگاه نکنند. خواهش می‌کنم به ماشین‌سازی نگاه بزرگتری داشته باشند. یعنی هواداران تراکتورسازی و ماشین‌سازی دست به دست هم بدهند و راهشان را به خوبی پیدا کنند. جو این شهر برای بازی های فوتبال خوب است و من همه تورک زبان ها میخواهم که استادیوم را برای ما پر کنند.»

مهاجری افزود: «امیدوارم هواداران دو تیم فردا به ورزشگاه بیایند و از ماشین‌سازی حمایت کنند. جو خوبی در شهر وجود دارد که امیدواریم این جو فردا هم روی سکوها دیده شود.»

وی راجع به اینکه با ماشین‌سازی به دنبال کسب چه رتبه‌ای در پایان فصل است، تصریح کرد: «اینطور نیست که به فکر رتبه خاصی باشیم می‌خواهیم بهترین تیم را داشته باشیم و بهترین رتبه‌ای را که می‌توانیم کسب کنیم. تنها چیزی که می‌تواند ما را از هدفمان دور کند این است که بازیکنان دیگر میلی به بردن و پیروزی نداشته باشند. ما در هر بازی چه خارج و چه داخل خانه به دنبال پیروزی هستیم و در هر بازی تنها سیستم تیم را تغییر می‌دهیم.»

سرمربی تیم ماشین‌سازی درباره بازی فردا مقابل نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: «امیدوارم فردا سه امتیاز را بگیریم. تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم بست تا به پیروزی برسیم. امیدوارم هواداران هم در ورزشگاه حضور داشته باشند و ما را حمایت کنند.»

مهاجری درخصوص سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه کریمی از کمبود بازیکن در این تیم انتقاد کرده بود، اما شما با همین تیم نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌اید، عنوان کرد: «من هم همین اعتقاد کریمی را دارم. این تیم از نظر بازیکن دچار کمبود است ما در ۳ یا ۴ پست کمبود بازیکن داریم و اگر خدای ناکرده بازیکنان دچار مصدومیت و یا محرومیت شوند به مشکل برخواهیم خورد. تلاش می‌کنیم بازیکنان جوانمان را آماده کنیم که آنها استفاده کنیم همانطور که در این چند بازی از آنها استفاده کرده‌ایم. ما بازیکنانی می‌خواهیم که به تیم‌مان کمک کند. تلاش می‌کنیم در نیم فصل تیم‌مان را تقویت کنیم. البته اسماعیل فرهادی و پیام بابایی را اخیراً به دلیل مصدومیت نداشته‌ایم که خوشبختانه شرایط فرهادی بهتر شده است.»

انتهای پیام/س