اگر ماشین سازی فردا باخت زیاد تعجب نکنید!
اگر ماشین سازی فردا باخت زیاد تعجب نکنید!

ماشین سازی در شرایطی بسیار سخت به مصاف استقلال خواهد رفت.

به گزارش عصرتبریز، ماشین سازی تبریز و استقلال تهران که در دیدار های حذفی خود مقابل حریفان نتیجه را واگذار و از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماندند از هفته یازدهم لیگ برتتر به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار که در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد برای تیم میزبان جدال سختی خواهد بود. ماشین سازان شدیدا از نبود یار گلایه می کند و برای این دیدار با ۶ مصدوم روبرو شده اند تا دستان مهاجری برای این دیدار حساس خالی باشد.

پزشک تیم ماشین سازی در این باره اعلام کرد:

«متاسفانه دیدار با داماش برای ما گران تمام شده و مصدومان ما را زیاد کرد و اکنون احمد زنده روح، پیمان بابایی، محسن یوسفی، مصطفی سالاری، فرید بهزاد کریمی و مسیح را بدلیل مصدومیت های مختلف در تمرینات گروهی نداریم و احتمالا بتوان مسیح را برای بازی فردا رساند ولی دیگر بازیکنان به احتمال زیاد دیدار با استقلال را از دست خواهند داد.»

ماشین سازی در شرایطی یکی از سخت ترین بازی های خود در این فصل را فردا برگزار خواهد کرد که به شدت از کمبود یار رنج می برد. در سمت مقابل استقلالی قرار دارد که از جام حذفی کنار رفته و به شدت در پی جبران مافات است. استقلال حریفی بسیار خطرناک برای ماشین سازی به شمار می رود. روی کاغذ تیم میهمان از شانس بیشتری برای کسب برد برخوردار است و اگر فردا ماشین سازی را بازنده از میدان خارج شده دیدیم نباید تعجیب کنیم. تیم متحول شده رضا مهاجری سرانجام از نقطه ضعفی به نام کمبود بازیکن ضربه خورده و از داماش شکست خورد تا مشخص شود، این تیم برای کسب نتیجه به بازیکنان بیشتر و بهتری نیاز دارد.