تساوی ماشین سازی با طعم برد
تساوی ماشین سازی با طعم برد

ماشین سازی یک مساوی ارزشمند مقابل اسقلال کسب کرد.

به گزارش عصرتبریز، تیم های ماشین سازی تبریز و استقلال تهران در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. ماشین سازی در روزی که تعداد زیادی از مهره های اصلی خود را در اختیار نداشت با کسب این تساوی ارزشمند نشان داد که می توان در آینده به این تیم امیدوارتر بود.

هفته یازدهم لیگ برتر
دوشنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۵
ورزشگاه: بنیان دیزل، تعداد تماشاگر: حدود ۵ هزار نفر
گروه داوری: داور: وحید کاظمی/ کمک ها: محمدرضا منصوری، محسن سلطانی

ترکیب دو تیم:

ماشین سازی:
فرناندو دخسوس، احمد موسوی، محمد اهل شاخه، محمد حسین کنعانی زادگان، عزیز معبودی، توحید غلامی، سیدمحمد خرم الحسینی(۷۲ – اسماعیل فرهادی) سعید مهری، مسیح زاهدی، فرید کریمی و رضا خالقی فر

استقلال:
سید مهدی رحمتی، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، فرشاد محمدی، مهر فرشید باقری، علی کریمی(۳۷ – رضا آذری)، طارق همام، اللهیار صیادمنش (۸۵ – میثم تیموری)، مهدی قائدی(۴۶ – جابر انصاری)، مرتضی تبریزی

شرح بازی:

نیمه اول:
استقلال در ادامه نمایش انتقاد برانگیز خود در نیمه اول بازی با ماشین سازی هم نتوانست کاری از پیش ببرد. نمایش ضعیف استقلال و لو دادن توپ های پرتعداد در میانه زمین باعث شد آبی ها مثل دو بازی قبلی در خلق موقعیت کاملا ناکام باشند. برخلاف استقلال این ماشین سازی بود که بازی را بهتر آغاز کرد و این تیم در همان دقایق ابتدایی می توانست روی دو اشتباه سهرابیان به گل برسد اما موسوی خالقی ففر با بی دقتی این موقعیت را از دست دادند. تنها موقعیت استقلال مربوط به صحنه ای می شود که قائدی با دروازه بان تک به تک شد و ضربه اش را به دست دخسوس کوبید اما در سایر دقایق بازی آبی ها نمایش پرانتقادی داشتند. نکته ناراحت کننده برای آبی ها مصدومیت علی کریمی بود که این بار به دلیل آسیب دیدگس کتفش زمین بازی را ترک کرد.

نیمه دوم:
نیمه دوم بازی در حالی آغاز شد که ماشین سازی برای باز کردن دروازه استقلال مصمم بود. ضربه آزاد خالقی فر در دقایق ابتدایی نیمه دوم با فاصله ای اندک از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت. استقلالی ها در ادامه بازی را در دست گرفته و در چند مورد تا آستانه باز کردن دروزاه ماشین نیز پیش رفتند اما موفق به آن نشدند. جابر انصاری در دو قدمی دروازه پاس تبریزی را در نتوانست وارد دروازه کند، بعد از این موقعیت دو بار تبریزی و صیادمتش به سمت دروازه ضربه زدند که توپ راهی به سمت دروازه نداشت. پس از حملات استقلال بازی در ۱۰ دقیقه پایانی در میانه میدان انجام شده و چنگی به دل نزد.

انتهای پیام/س