باید از ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی برای توسعه توریسم درمانی استفاده کنیم
باید از ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی برای توسعه توریسم درمانی استفاده کنیم

ایرج شهین باهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز با متخصصینی که دارد، ظرفیت بزرگی برای توسعه توریسم درمانی است.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین باهر در همایش روز جهانی رادیولوژی با تقدیر از متخصصان این حوزه اظهار داشت: ما و همه مسئولین امر باید تلاش کنیم از این ظرفیت بزرگ برای توسعه اقتصادی و ظرفیت گردشگری سلامت در تبریز استفاده کنیم.

شهردار تبریز ادامه داد: با حضور این متخصصان و تلاشی که آنها برای ارتقاء سلامت شهر و این منطقه انجام داده اند، امروز تبریز یکی از شهرهای سالم کشور محسوب می‌شود.

او ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی در عموم تخصص های مرتبط با پزشکی را در کشور و منطقه کم نظیر خواند و گفت: امروز بسیاری از هم استانی ها و هم وطنانمان از غرب کشور و حتی کشورهای همجوار برای معالجه به تبریز مراجعه می کنند و این باعث افتخار همه ماست.

شهردار تبریز فلسفه نامگذاری روزهای جهانی را توجه و قدردانی از زحمات آن قشر خواند و اظهار داشت: همه ما مطلع هستیم که با حضور متخصصین حوزه رادیولوژی و پرتو نگاری است که پزشکان ما می توانند تشخیص درست داده و به درمان دقیق بیماران بپردارند و این بسیار ارزشمند است.

او با اشاره به خطرات احتمالی کار با پرتو و اشعه گفت: امیدواریم با توجه مسئولین حوزه بهداشت و درمان از تلاش صادقانه این قشر به نحو شایسته تقدیر شود.

انتهای پیام/