اقتدار و امنیت ایران با اقدامات ددمنشانه خدشه‌دار نخواهد شد
اقتدار و امنیت ایران با اقدامات ددمنشانه خدشه‌دار نخواهد شد

نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای در واکنش به حادثه تروریستی چابهار تأکید کرد: اقتدار و امنیت ایران اسلامی با این‌گونه اقدامات کور و ددمنشانه خدشه‌دار نخواهد شد.

به گزارش عصرتبریز، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حادثه تروریستی صبح امروز چابهار، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در متن اطلاعیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی آمده است: در پی حادثه تروریستی کور صبح امروز، متأسفانه دو تن از همرزمان جان برکف فرماندهی انتظامی شهرستان چابهار شهید و تعدادی از هموطنان عزیزمان نیز مجروح شدند. بی‌تردید اقتدار و امنیت کشور بزرگ ایران اسلامی با این‌گونه اقدامات کور و ددمنشانه خدشه‌دار نخواهد شد و به تحقیق فرزندان غیور ملت در نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی با حمایت مؤمنانه قاطبه مردم بصیر کشورمان علی‌الخصوص هموطنان عزیز چابهاری، تروریست‌های خبیث و منحرف و مزدور را از کرده خود پشیمان خواهند کرد.

در ادامه این اطلاعیه، با تبریک و تسلیت به خانواده معظم شهدای این حادثه تروریستی و مردم شهیدپرور ایران اسلامی، آمده است: هر قطره از خون این شهدای والامقام که با صلابت و شجاعت اقدام ناجوانمردانه تروریست‌های کوردل را ناکام گذاشتند، اراده ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی را برای مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی و مزدوران منطقه‌ای آن، قوی‌تر می‌کند.

در این اطلاعیه، ضمن محکوم کردن این حمله کور تروریستی، تأکید شده است: قطعاً پیگیری موضوع تا شناسایی و دستگیری عوامل اصلی طرح‌ریزی این حادثه و  برخورد قاطع با مسببان اصلی، در دستور کار نیروهای امنیتی و انتظامی است.

انتهای پیام/