استفاده شخصی از امکانات مجلس و تقاضای برخی نمایندگان از کارمندان

دسته: آذربایجان شرقی , ایران , ویژه
بدون دیدگاه
شنبه - ۷ شهریور ۱۳۹۴

عصر تبریز: شنیده شده برخی از مسئولین مجلس از امکانات مجلس و همچنین برخی نمایندگان هم از راننده های مجلس برای انجام کارهای شخصی استفاده می کنند.

به گزارش خبرنگار عصر خبر اخیرا در راهروهای مجلس شنیده شده که برخی آقایان و مسئولین مجلس از امکانات مجلس استفاده شخصی می کنند و در این راستا علاوه بر امکانات و لوازم بیت المال حتی از راننده و خودروی مجلس هم برای کارهای شخصی بهره می برند.

شنیده شده که رانندگان از ترس اخراج و قطع همکاری هیچ اعتراضی نمی کنند اما هنگامی که نمایندگان مجلس را حمل می کنند و یا در ماموریت کاری به همراه نمایندگان هستند، از سوء استفاده برخی افراد از آنها، درد دل می کنند و به بیان این موضوعات می پردازند.

خبرنگار عصر خبر همچنین شنیده که علاوه بر این سوء استفاده شخصی برخی آقایان و مسئولین از امکانات مجلس، برخی نمایندگان هم از راننده های مجلس برای انجام کارهای شخصی استفاده می کنند.

در روزهای گذشته یکی نمایندگان استان شمال غرب از راننده مجلس می خواهد که لباس وی را به خشکشویی ببرد اما راننده امتناع کرده و خطاب به راننده می گوید: من وظیفه حمل و نقل شما را دارم و نه اینکه لباس شما را به خشکشویی ببرم.

شنیده شده نبردن لباس نماینده به خشکشویی باعث بگومگوی بین راننده و نماینده مذکور شد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل