هیچ مسیری در تبریز بسته نشد/ تردد بدون مشکل خودروها و شهروندان در سطح شهر
هیچ مسیری در تبریز بسته نشد/ تردد بدون مشکل خودروها و شهروندان در سطح شهر

شهردار تبریز گفت: با تدابیر اندیشیده شده به ویژه در بحث هدایت آبهای سطحی، شاهد تردد بدون مشکل خودروها و شهروندان در سطح شهر هستیم.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین باهر در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهارداشت: میزان بارندگی های اخیر در سطح شهر از سال های گذشته بیشتر است اما با تدابیر اندیشیده شده به ویژه در بحث هدایت آبهای سطحی، شاهد تردد بدون مشکل خودروها و شهروندان در سطح شهر هستیم.

او با تقدیر از تلاش شبانه روزی کارکنان حوزه خدمات شهری گفت: از ساعات اولیه آغاز بارندگی طی دیروز و دیشب، کارکنان حوزه خدمات شهری با حضور در معابر شهری نسبت به محلول پاشی جهت جلوگیری از یخ زدگی خیابان ها اقدام به موقع کردند که جای تقدیر دارد.

شهین باهر ادامه داد: اقدام به موقع کارکنان حوزه خدمات شهری باعث سهولت در تردد و رفاه شهروندان شده است.

او این فعالیت را نهضت خدمت رسانی به شهروندان خواند و اظهار داشت: این اطمینان را به شهروندان می دهیم که کارکنان شهرداری، بویژه کارکنان حوزه خدمات شهری آمادگی مواجهه با شرایط  مشابه، حتی در صورت بارندگی های شدیدتر را دارند.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اهمیت حفظ محیط زیست گفت: با استفاده از محلول پاشی که برای اولین بار در شهرداری تبریز در دو سال اخیر اجرا می شود از ورود میلیون ها تن نمک به محیط زیست جلوگیری کرده ایم.

انتهای پیام/