سنجری: تریبون نماز جمعه جلفا در اختیار مردم قرار می‌گیرد
سنجری: تریبون نماز جمعه جلفا در اختیار مردم قرار می‌گیرد

جلفا - امام جمعه جلفا با صدور پیامی اعلام کرد که تریبون نماز جمعه این شهر در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت تا مطالبات و مشکلات‌شان را بیان کنند.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام سالار ‌سنجری امام جمعه جوان جلفا با صدور پیامی خطاب به مردم اعلام کرد که تریبون نماز جمعه این شهر در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت تا مطالبات و مشکلات‌شان را بیان کنند.

به گفته وی، هیچ شرطی برای حضور در پشت این تریبون اعمال نخواهد شد.

سنجری همچنین افزوده مردم برای حضور در پشت تریبون نماز جمعه، بایستی با ستاد برگزاری نماز جمعه جلفا هماهنگی های لازم را انجام دهد.

متن پیام حجت‌الاسلا‌م والمسلمین سالار سنجری به شرح زیر است:

بسمه تعالی

فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ
آحاد بزرگوار مردم عزیز و غیور شهرستان جلفا

سلام علیکم

با باور به اینکه انقلاب امام ، آزادی بزرگ و بی بدیل تاریخی ، در سایه خفقان بی حد و حصر طاغوت پهلوی ، در همه ابعاد مختلف جامعه اعم از سیاسی ، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به ارمغان آورد و با توجه به اندیشه ژرف و وسیع مقام معظم رهبری ” متعنا بطول بقائه ” مبنی بر : «آزادی سیاسی در جامعه اسلامی، یک امر ضروری است» و «فراهم آوردن این امر مهم برعهده دولت‌ها و همه شهروندان» به عنوان یک فرد مسلمان می باشد و تاکید بر اینکه این آزادی ، آزادی تقلیدی از غرب و شرق نبوده ، بلکه آزادی واقعی از غیر خدا می باشد و از طرفی با استناد به آموزه های قرآنی و دینی مانند قول احسن و اصل مشورت و قاعده امر به معروف و نهی از منکر ، بدینوسیله به استحضار همه اقشار محترم مردم بزرگوار شهرستان جلفا اعم از پیر و جوان ، مرد و زن ، اساتید و معلمان ، دانشجویان ، دانش آموزان ، کارگران ، کارمندان ، صاحبان صنایع و تولیدی ها ، اصناف ، کسبه و بازاریان ، روستائیان و همه اقشار مختلف دیگر که شاید از قلم افتاده باشند اعم از خواهران و برادران می رساند که تریبون مقدس نماز جمعه جلفا که مال شما و امانتی در دست اینجانب می باشد در اختیار شما برای ایراد سخن و بیان نکته نظرات و مهم تر از همه جهت احیاء منوی رهبری مبنی بر مطالبه گری و عدالت طلبی و بیان محاسن و دستاوردها و مشکلات در حوزه های مختلف می باشد.

لازم میدانم اشاره کنم ، هیچ شرطی برای حضور در پشت این تریبون قائل نبوده و نیستم همانطور که گرایش سیاسی راست و چپ عاملی در واگذاری این تریبون به شمار نمی آید ، مانعی نیز محسوب نمی شود
چرا که اعتقاد حقیر به تاسی از بیان امام حی و حاضر انقلاب در ترسیم دو قطبی فقط به انقلابی و ضد انقلابی پایبند است لذا از این رو تریبون نماز جمعه در اختیار هر آن کسی که معتقد به انقلاب و نظام و امام و آرمان امام در خط رهبری عظیم الشان قدم بر می دارد بدون لحاظ اصلاح طلب و اصولگرا می باشد.

بنابر این با مراجعه به دفتر امامت جمعه جلفا و ثبت درخواست خویش مسولین اجرایی ستاد اقامه نماز جمعه ، هماهنگی های لازم را در این رابطه به عمل خواهند آورد. امیدوارم این امر قدمی در ارتقاء این منطقه و مردم بزرگ آن در همه حوزه های اقتصادی ، معیشتی ، فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و فکری گردد.

 

با تقدیم احترامات فائقه
سالار سنجری

انتهای پیام/م