فعالیت کنسرسیوم صنعت و انرژی در آذربایجان‎شرقی قابل توجه است
فعالیت کنسرسیوم صنعت و انرژی در آذربایجان‎شرقی قابل توجه است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، فعالیت کنسرسیوم صنعت و انرژی در استان آذربایجان شرقی را قابل توجه دانست و گفت: انتظار می رود این کنسرسیوم در پروژه های کلان ملی و بین المللی نیز به صورت جدی ورود داشته باشد.

به گزارش عصرتبریز،علی جهانگیری در نشست با اعضای کنسرسیوم صنعت و انرژی اظهار کرد: خوشبختانه از سال ۱۳۹۶ شاهد همگرایی شرکت های بزرگ بخش صنعت و انرژی در استان بودیم که نتیجه این همگرایی ها  تشکیل کنسرسیوم صنعت و انرژی  بود و امروز شکل گیری این مجموعه توسط بخش خصوصی خود اقدام ارزنده ای است که باید ارج نهاده شود.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار بخش های خصوصی در ایجاد اشتغال پایدار گفت: هر یک قرارداد این کنسرسیوم یعنی ایجاد اشتغال و ارزش افزوده در استان و این مهم برای ما بسیار حائز اهمیت است.

وی از کارآفرینان به عنوان بازوان اصلی توسعه پایدار کشور نام برد و خاطرنشان کرد: کارآفرینان هستند که توسعه را در کشورها تسهیل می کنند از این رو ما نیز در کنار شما کارآفرینان و تولیدکنندگان خواهیم بود و در مسیر حل مشکلات و همراهی های مورد نیاز در خدمت فعالان تولید، صنعت و خدمات هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه کشورمان گفت: امروز دیگر مدل های جنگ تغییر کرده است یک روز با تفنگ و رو در رو با ما می جنگیدند اما امروز در جنگ نرم از طریق فضای مجازی و حتی از راه های اقتصادی در حال جنگ هستیم.

جهانگیری خاطرنشان کرد: در جنگ سخت مشخص است که دشمن از چه مسیرهایی می خواهد به ما حمله کند اما در جنگ نرم ما باید در خاکریز های مختلفی و با نگاه سنجیده تری حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/