خروج از تلگرام زمینه را برای خالی‎شدن نیروهای انقلاب فراهم کرد/ فضای مجازی می‌تواند با شبهات دشمن مبارزه کند
خروج از تلگرام زمینه را برای خالی‎شدن نیروهای انقلاب فراهم کرد/ فضای مجازی می‌تواند با شبهات دشمن مبارزه کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه «خارج شدن از تلگرام زمینه برای خالی شدن نیروهای انقلاب در آن فضا را فراهم کرد»، گفت: ما از فضای تلگرام خارج شدیم ولی دشمن به مراتب ورودش بیشتر شد.

به گزارش خبرنگار عصر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم عصر امروز در اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه «رسانه نقش ارزشمندی در ایجاد نشاط در جامعه دارد»، اظهارداشت: یکی از رسانه‌های تاثیرگذار، فضای مجازی است بطوریکه در فضای مجازی باید خیلی دقت کرد چراکه فضای مجازی قابلیت مقابله فرهنگی با شبهات فکری را داراست.

وی افزود: فضای مجازی می‌تواند با شبهات دشمن مبارزه کند. و همچنین در مقابله با جنگ نرم دشمنان، می‌تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند.

امام جمعه تبریز، با بیان اینکه «خارج شدن از تلگرام زمینه برای خالی شدن نیروهای انقلاب در آن فضا را فراهم کرد»، یادآورشد: ما از فضای تلگرام خارج شدیم ولی دشمن به مراتب ورودش بیشتر شد اما با استفاده از فضای مجازی می‌توان با شبهاتی که در برابر انقلاب، اسلام و نظام مطرح می‌شود، پاسخگو بود.

وی با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی، گفت: فضای مجازی می‌تواند در مقابل دشمن نقش بسیار مهمی را ایفا کند؛ صداوسیما، خبرگزاری‌ها و سایت‌های مختلف و تمام کسانی که اهم قلم هستند بجای تخریب بیاییم با متانت و احترام، مطالبه‌گری کنیم و زمینه را برای دشمن ایجاد نکرده و امید و امیدواری را در جامعه ایجاد کنیم.

آل‌هاشم بیان کرد: از امروز تا ۲۹ بهمن چهل روز باقی مانده است؛ چهل روز که مردم قهرمان تبریز در چهلم مردم قم قیام با عظمتی را ایجاد کردند و به فرموده مقام معظم رهبری بصیرت مردم قم باعث شد تا مردم تبریز در چهلم قیان مردم قم حرکت طوفانی ایجاد کند.

وی خطاب به رسانه‌ها گفت: بیاید و تا ۲۹ بهمن هر روز در رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها و صداوسیما تا روز چهلم حرکت مردم قم که قیام ۲۹ بهمن است و همینطور ایام دهه فجر، دستاوردهای انقلاب را هر روز در رسانه‌ها مطرح کنیم.

وی در پایان تاکید کرد که بهترین جشن در دهه انقلاب تبیین دستاوردهای انقلاب در عرصه‌های گوناگون است.

انتهای پیام/م