واکنش تقوی به مذاکره با نساجی و حضور هیدینگ در تراکتور
واکنش تقوی به مذاکره با نساجی و حضور هیدینگ در تراکتور

تقوی در مورد تقوی به مذاکره با نساجی و حضور هیدینگ در تراکتور صحبت کرد.

به گزارش عصر تبریز، محمد تقوی که بعد از جدایی جان توشاک چند ماهی هدایت تراکتورسازی تبریز را برعهده داشت، امروز از سمتش استعفا کرد. او با انتشار متنی در اینستاگرام خود استعفایش را اعلام کرد. در این خصوص اما ابهام هایی وجود داشت که حالا تقوی سعی کرده به موضوعات مختلف پاسخ بدهد. سرمربی پیشین تراکتورسازی در گفت و گو با اخبار ورزشی ساعت ۱۹ درباره این اتفاقات صحبت کرد.

استعفا دادم تا راحت تر کار خود را انجام بدهند

در برخی مواقع اتفاقاتی پیش می آید که ماندن در جایی سخت می شود. من ۹ هفته مسئولیت فنی تراکتورسازی را برعهده داشتم و از مسئولان باشگاه، مالک و مدیرعامل تشکر می کنم که به من اعتماد کردند و فرصتی دادند که عنوان سرمربیگری را تجربه کنم. سعی و تلاش من این بود که تماشاگران پرشور و خونگرم تراکتورسازی را راضی کنم. بعد از ۹ هفته اما احساس کردم که باشگاه در یک معذوریت اخلاقی قرار گرفته است. من اتفاقاتی را دیدم و به این نتیجه رسیدم که باشگاه در معذوریت اخلاقی قرار گرفته است. بعد از صحبت هایی که دیشب داشتم فهمیدم آنها می خواهند مربی جدیدی را بیاورند و من استعفا دادم تا راحت تر کار خود را انجام بدهند.

مذاکره تراکتورسازی با هیدینگ؟

من از هیچ اسمی خبر ندارم. دیشب بعد از چندین بار که من اعلام کردم باید تکلیفم روشن شود و نمی شود همیشه موقت باشم و بازیکنان نیز باید تکلیف شان را بدانند، دیشب به من اعلام کردند که می خواهند سرمربی جدید بیاورند. من می دانم تا دیشب آقای زنوزی در ایران حضور نداشتند. امروز را نمی دانم. از دیشب که استعفا دادم دیگر خبری از تراکتورسازی ندارم.

مذاکره با نساجی…

تا دیشب با تراکتورسازی قرارداد داشتم و از نظر اخلاقی درست نبود با باشگاهی صحبت کنم. اما الان که استعفا دادم می توانم با هر باشگاهی که بخواهد مذاکره کنم. تا الان با هیچ تیمی صحبت نکردم و برنامه ام این است که چند روز دیگر ایران را ترک کنم.  اگر پیشنهادی داشته باشم، در ایران می مانم اما اگر نه برای دیدار با خانواده ام به انگلیس می روم.