نفرات برتر جشنواره رسانه‎ای ابوذر آذربایجان‎شرقی معرفی شدند
نفرات برتر جشنواره رسانه‎ای ابوذر آذربایجان‎شرقی معرفی شدند

اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‎شرقی عصر پنجشنبه (۲۰ دی ماه) در سینما قدس تبریز برگزار شد

به گزارش عصرتبریز، اختتامیه دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان آذربایجان شرقی امشب در پردیس قدس به همت بسیج رسانه استان با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز فرمانده سپاه عاشورا و مدیرکل صدا و سیما استان و مدیران استان و اهالی رسانه برگزار شد.

نفرات برتر دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی معرفی شدند.

فرهنگ گردشگر پذیری:

رتبه اول سحر فکردار (خبرگزاری فارس)

رتبه دوم یاسمین مولانا (خبرگزاری فارس)

رتبه سوم نعمت مرادپود( خبرگزاری ایرنا)

اقتصاد مقاومتی

رتبه اول بهنام عبدالهی (خبرگزاری مهر)

رتبه دوم پرویز انصاری (خبرگزاری ایرنا)

رتبه سوم پرویز بابایی(خبرگزاری ایرنا)

مشکلات صنفی خبرنگاران

رتبه اول کتایون حمیدی (خبرگزاری فارس)

رتبه دوم نفیسه انصاری (پایگاه خبری عصرتبریز)

رتبه سوم فرناز پورعباس( پایگاه خبری آناج)

اشتغال زایی

رتبه اول علی سلیمی (پایگاه خبری قلم پرس)

رتبه دوم طاهر خیری (خبرگزاری مهر)

رتبه سوم ناهیده خدادادی(باشگاه خبرنگاران جوان)

مبارزه با آسیب های اجتماعی:

رتبه اول آناهیتا رحیمی (روزنامه طرح نو)

رتبه دوم قمر طالبی (روزنامه مهد تمدن)

رتبه سوم محمدرضا دهقان(پایگاه خبری تبریز بیدار)

دفاع مقدس و مقاومت:

رتبه اول سامان عیوضی (خبرگزاری ایسنا)

رتبه دوم رقیه غلامی (خبرگزاری بسیج)

رتبه سوم ساناز شهابی(پایگاه خبری مهر تبریز)

خدمات اجتماعی:

رتبه اول کتایون حمیدی (خبرگزاری فارس)

رتبه دوم پریا دادوند (روزنامه سرخاب)

رتبه سوم معصومه درخشان(خبرگزاری فارس)

حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی:

رتبه اول سید یحیی مرتضایی (خبرگزاری ایرنا)

رتبه دوم لیلا حسین زاده (خبرگزاری فارس)

رتبه سوم آیتک اسماعیل زاده(خبرگزاری ایسنا)

بصیرت و دشمن شناسی:

رتبه اول مریم عباسی (خبرگزاری فارس)

رتبه دوم موسی کاظم زاده (خبرگزاری فارس)

رتبه سوم ناهید زمانی(پایگاه خبری ترجمان)

حقوق شهروندی:

رتبه اول مهین انتظار (خبرگزاری صدا و سیما)

رتبه دوم نویده رئوف فرد (پایگاه خبری نصر)

رتبه سوم فاطمه داداشی(خبرگزاری فارس)

حوزه عکس:

رتبه اول امیر صادقی(خبرگزاری فارس)

رتبه دوم وحید عبدی(خبرگزاری مهر)

رتبه سوم امیر صادقی(خبرگزاری فارس)

طنز:

شایسته تقدیر لیلا حسین زاده(خبرگزاری فارس)

کاریکاتور:

شایسته تقدیر نیما باوردی (هفته نامه تانیش)

در این جشنواره کتایون حمیدی از خبرگزاری فارس و آناهیتا رحیمی از روزنامه طرح نو به عنوان پدیده‌ دومین جشنواره رسانه ابوذر آذربایجان‌شرقی انتخاب و معرفی شدند.

انتهای پیام/