آسوده بخوابید، امشب خبری نیست
آسوده بخوابید، امشب خبری نیست

علی رغم اعلام برخی از رسانه ها، سرمربی تراکتورسازی هنوز مشخص نشده است.

به گزارش عصر تبریز، جدایی محمد تقوی از تراکتورسازی، پروژه جذب سرمربی خارجی در این باشگاه را جدی تر کرد. اینک باشگاه تراکتورسازی در تلاش است تا هر چه زودتر سرمربی مورد نظر خود را استخدام کند. در این شرایط شایعات زیادی در مورد سرمربی آینده تیم تراکتورسازی مطرح شده و هواداران این تیم نیز با استرس بسیار در حال پیگیری این شایعات هستند به امید اینکه سرانجام، حقیقت را از پی آنها کشف کنند.

بعضی از رسانه ها طی ساعات گذشته اعلام کردند که کار مذاکره با یک سرمربی خارجی به پایان رسیده و او به عنوان سرمربی تراکتورسازی انتخاب شده است. برخی از رسانه ها به معرفی سرمربی یاد شده هم پرداختند و از گاس هیدینگ به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی یاد کردند. خبرهایی هم منتشر شد که طی ساعات آینده سرمربی تراکتورسازی رسما اعلام می شود.

با پیگیری های خبرنگار ما مشخص شد که امشب هیچ خبر رسمی در مورد سرمربی جدید تیم تراکتورسازی اعلام نخواهد شد. بر اساس اطلاعت بدست آمده، باشگاه فردا برنامه گسترده ای برای نهایی کردن مذاکرات خود با تک گزینه مورد نظر خواهد دارد. به این ترتیب هواداران تراکتورسازی می توانند امشب را آسوده بخوابند چرا که خبری نخواهد بود.