حضور مدافع تیم ملی در تراکتور منتفی است
حضور مدافع تیم ملی در تراکتور منتفی است

بر اساس مذاکرات انجام شده حضور مدافع تیم ملی در تراکتور منتفی است.

به گزارش عصرتبریز، با توجه به این که تراکتورسازی در خط دفاعی مشکلاتی دارد، جذب مدافع یکی از برنامه های نقل و انتقالاتی این تیم به شمار می رود. در همین راستا از حسین کنعانی زادگان به عنوان یکی از گزینه های تراکتورسازی در نقل و انتقالات زمستانی یاد می شود. طی هفته های اخیر خبرهایی منتشر شد مبنی بر آنکه کنعانی زادگان به عنوان یکی از بازیکنان ماشین سازی به تیم همشهری یعنی تراکتورسازی منتقل خواهد شد. پس از حضور مدافع تیم ملی در امارات، این خبر از تب و تاب افتاد تا اینکه امروز وضعیت نهایی این بازیکن برای نیم فصل دوم مشخص شد.

بر اساس مذاکرات انجام شده، حسین کنعانی زادگان در نیم فصل دوم به حضور خود در ماشین سازی ادامه خواهد داد و پروژه تراکتوری شدن مدافع تیم ملی در نقل و انتقالات زمستانی منتفی است. به این ترتیب باید دید که تراکتوری ها در خط دفاعی که به شدت در آن احساس نیاز می کنند سراغ چه بازیکن دیگر خواهند رفت؟

لازم به ذکر است که حسین کنعانی زادگان پیش از این نیز با درخواست عقد قرارداد طولانی مدت تراکتوری ها مخالفت کرده و خواستار حضور به مدت نیم فصل در این تیم شده بود. در مقابل نیز تراکتوری ها با این درخواست مدافع تیم ملی مخالفت کرده بودند.