جواد ششگلانی قبل از فینال لیگ برتر در هئیت فوتبال استان آذربایجان شرقی در کنفرانس خبری پاسخگوی خبرنگاران بود. به گزارش “ورزش سه”، رییس هیئت فوتبال آذربایجان در این نشست از انجام تدابیری برای حضور پرشور بانوان تبریزی در ورزشگاهی جدا از یادگار خبر داد :   تدابیر برای فینال لیگ فردا یک دیدار […]

 

جواد ششگلانی قبل از فینال لیگ برتر در هئیت فوتبال استان آذربایجان شرقی در کنفرانس خبری پاسخگوی خبرنگاران بود.

به گزارش “ورزش سه”، رییس هیئت فوتبال آذربایجان در این نشست از انجام تدابیری برای حضور پرشور بانوان تبریزی در ورزشگاهی جدا از یادگار خبر داد :

 

تدابیر برای فینال لیگ

فردا یک دیدار حساس را در شاهد خواهیم بود و تراکتور سازی با یک برد دیگر می تواند قهرمان لیگ برتر باشد و تمامی امکانات برای یک دیدار حساس مهیا شده است . اتوبوسرانی و تاکسیرانی آماده انتقال هواداران به استادیوم هستند و متاسفانه استادیوم یادگار تبریز امکانات و ورود و خروج کافی برای ۱۰۰ هزار نفر را نیست و نمی توان برای آن کاری کرد ولی تلاش می کنیم هواداران بدون هیچ مشکلی این دیدار برگزار شود . متاسفانه تنها دسترسی به استادیوم فقط اتوبان کسائی هست و مترو و دیگر تجهیزاتی نداریم و البته طحی موجود است که یک اتوبان جدید در حال تاسیس هست که از پشت استادیوم یادگار خواهد گذشت و این می تواند نفس ورود و خروج استادیوم را باز کند .

 

اسکوروبرد برای بانوان

برای دیدار فردا جلسات متعددی برگزار شده است و موضوعی نیز مطرح شده است که برای بانوان محترم شهر نیز چند سالن ورزشی اختصاص داده شود تا از اسکوربورد بتوانند این دیدار را تماشا کرده و از این دیدار و جشن قهرمانی لذت ببرند ولی تا به حال تصمیم نهایی گرفته نشده است و امروز تصمیم نهایی مشخص خواهد شد و احتمال اینکه در پیست دوچرخه سواری استادیوم یادگار که اسکوربورد ۶ در ۱۲ متری تهیه شده است برای بانوان مهیا شود و از آن استادیوم بتوانند این بازی را تماشا کنند .

 

جشن در شاهگلی و آبرسان

برای جشن قهرمانی تراکتور تصمیم نهایی گرفته نشده است و چون ما در جلسات به نتیجه لازم نرسیدم و بعد از اینکه تیم جام را بالای سر برد دیگر هواداران در استادیوم نخواهندبود تا مراسمی برگزار شود و هواداران اتوماتیک وار راهی شاه گلی , ولیعصر و آبرسان خواهند شد تا به جشن خیابانی بپردازند و نمی توان آنها را در استادیوم نگه داشت .

 

انتقال ماشین سازی

هنوز در مورد انتقال باشگاه ماشین سازی تصمیم نهایی گرفته نشده است و اینکه بخواهند اسم آن را به ماشین سازی شهرداری تبریز جایز نیست و طبق قراردادی که برای واگذاری این تیم به شهرداری امضا شده است این اجازه برای تغییر نام او داده نشده است و هر تغییر نامی باید با مجوز هئیت فوتبال باشد و ما چنین اجازه ای را نداده ایم .