به گزارش آنا، آتنا زرینی دختر پایه دوم ابتدایی یکی از مدارس روستایی شهرستان نهاوند که روز دوشنبه گذشته برای برگزاری اردوی سالانه خود به همراه معلمان و رئیس مدرسه به سراب گاماسیاب نهاوند رفته بودند برای شستن دست‌هایش به کنار رودخانه گاماسیاب می‌رود و به داخل رودخانه سقوط می‌کند. فاطمه مولوی معلم فداکار این […]

به گزارش آنا، آتنا زرینی دختر پایه دوم ابتدایی یکی از مدارس روستایی شهرستان نهاوند که روز دوشنبه گذشته برای برگزاری اردوی سالانه خود به همراه معلمان و رئیس مدرسه به سراب گاماسیاب نهاوند رفته بودند برای شستن دست‌هایش به کنار رودخانه گاماسیاب می‌رود و به داخل رودخانه سقوط می‌کند.

shariatmadari

فاطمه مولوی معلم فداکار این دانش آموز متوجه فریاد وی در رودخانه شده و در اقدامی ستودنی برای نجات جان دختر، خود را به داخل رودخانه خروشان گاماسیاب پرتاب می‌کند و پس از تلاش فراوان به همراه یکی از حاضران دختر دانش آموز را از آب نجات می‌دهد ولی خودش اسیر جریان تند رودخانه گاماسیاب می شود و آب وی را به همراه خود می برد.

در جریان شدید آب رودخانه سر او با سنگ‌های رودخانه برخورد می‌کند و وی بی‌هوش می‌شود و پس از طی مسافت هزار و ۵۰۰ متر بدن بی‌جان وی توسط یکی از حاضران در سراب به بیرون از آب منتقل می‌شود.

بعد از بیرون آوردن این معلم ازجان‌گذشته از داخل آب، اقدامات و کارهای ضروری و کمک های اولیه مانند خارج کردن آب از ریه‌ها و عملیات احیا برای نجات جان خانم مولوی انجام و پس از به هوش آمدن توسط تیم امداد نجات پایگاه گاماسیاب به بیمارستان علیمرادیان نهاوند منتقل می شود.

وضعیت این معلم فداکار در حال حاضر مناسب است و علائم حیاتی وی به حالت طبیعی برگشته است.