عملیاتی شدن ۶۰ درصد از بودجه عمرانی منطقه ۴
عملیاتی شدن ۶۰ درصد از بودجه عمرانی منطقه ۴

شهردار منطقه ۴ تبریز از عملیاتی شدن ۶۰ درصد از بودجه مصوب عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، اکبر امجدی با حضور در برنامه تلویزیونی «تبریزیم» گفت: نزدیک به ۱۱۵ میلیارد تومان در بودجه سال ۹۷ شهرداری منطقه ۴ برای پروژه های عمرانی مصوب شده بود.

وی با بیان اینکه نیازهای مناطق مختلف با یکدیگر متفاوت است، اظهار کرد: یکی از مطالبه های عمومی مهم ساکنین منطقه ۴ تبریز مسیرگشایی است.

امجدی توضیح داد: منطقه ما یک منطقی قدیمی است و در طرح تفصیلی سال ۵۸، نزدیک به ۳۰ الی ۴۰ مسیرگشایی برای این منطقه تعریف شده بود که از این تعداد حدود ۲۵ مسیرگشایی مانده است.

وی در ادامه محله محور بودن را ازویژگی های پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۴ دانست و گفت: نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان از بودجه مصوب پروژه های عمرانی منطقه را عملیاتی کرده و تحویل داده ایم.

شهردار منطقه ۴ تبریز اضافه کرد: مسیرگشایی قطران شمالی، مسیرگشایی فیضیه غربی، ۴ پارک محله ای، ایستگاه آتش نشانی شهیدان ذاکر از جمله پروژه های عمرانی است که در سال ۹۷ عملیاتی شده است.

وی همچنین اعلام کرد: نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان نیز از بودجه مصوب امسال باقی مانده که آن را نیز تا آخر سال به اجرای مسرگشایی خیابان شهید خلیلی، فاز دوم خیابان شهید میلانی، ساماندهی قطعه آخر مهرانه رود و به سازی مغازه سنگی اختصاص داده و اجرایی می کنیم.

امجدی همچنین از اجرایی شدن ۴ پروژه مسیرگشایی در سال ۹۸ در منطقه ۴ خبر داد.