برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در تبریز
برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در تبریز

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه فروش بهاره از ۱۵ تا ۲۶ اسفند ماه به مدت ۱۲ روز در محل دائمی نمایشگا‌ه‌های بین المللی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، غلامعلی راستی با اعلام این خبر اظهار کرد: عمده اقلامی که در نمایشگاه عرضه می‌شود شامل آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات، مواد غذایی، پوشاک، کیف و کفش است که با تخفیف ۲۰ درصدی بفروش خواهند رسید.

وی با اشاره به این‌که در نمایشگاه بهاره تبریز کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز و مرغ با نرخ مصوب و سایر کالاها و مایحتاج شب عید با ۱۵ تا ۲۰ درصد کمتر از قیمت بازار عرضه می شود، افزود: از ۲۰ اسفند در این نسبت به عرضه میوه شب عید به نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار کشور اقدام می شود.

راستی در خصوص وضعیت برگزاری نمایشگاه های فروش بهاره در شهرستان‌ها نیز گفت: در هریک از شهرستان‌ها با همکاری اتاق‌های اصناف تعداد قابل توجهی از اصناف اقدام به فروش‌های فوق‌العاده خواهند کرد.

وی کاهش واسطه گری را از جمله محورهای برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: حضور شرکت‌های پخش و واحد‌های تولیدی در نمایشگاه، کاهش واسطه گری را در پی خواهد داشت .

وی با اشاره به نظارت دقیق و کامل بر روند اجرای نمایشگاه فروش بهاره ابراز امیدواری کرد نمایشگاه امسال بتواند نیاز شهروندان به برخی اقلام ضروری را به بهترین نحو تامین کند.