آرامستان‌های تبریز انبوه‌کاری و زیباسازی می‌شود
آرامستان‌های تبریز انبوه‌کاری و زیباسازی می‌شود

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت: چهره بصری محوطه‌ی آرامستان های تبریز با انبوه کاری گسترده و توسعه فضای سبز اصلاح می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، احد فلاحی، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در آئین ویژه روز درختکاری با بیان این مطلب افزود: با همکاری سازمان زیبا، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، چهره بصری محوطه‌ی آرامستان های تبریز با انبوه کاری گسترده و توسعه فضای سبز اصلاح می‌شود.

وی تصریح کرد: تلطیف فضا و تغییر چهره آرامستان های سطح شهر جزو برنامه‌های آتی مجموعه شهرداری تبریز است.

فلاحی با اشاره به تلفیق فضای سبز و المان‌های بصری در زیباسازی محیط گلزار شهدا گفت: در فضاسازی یاد شده، شأن و منزلت شهدای گرانقدر مد نظر قرار می‌گیرد.

علی مدبر، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز نیز در این آئین از کاشت ۱۲ هزار اصله نهال در ۱۲ نقطه تبریز خبر داد.

وی همچنین از اقدامات سازمان آرامستان های شهرداری تبریز برای توسعه فضای سبز قدردانی کرد و افزود: انبوه کاری و ایجاد کمربند سبز در پیرامون وادی رحمت تداوم می‌یابد.

وی در ادامه اظهار داشت: شهرداری تبریز برای پیشگیری از هزینه‌های اضافه برای توسعه فضای سبز در سال ۹۸ در نظر دارد، ۵۰۰ هزار نهال مورد نیاز خود را با استفاده از ظرفیت گلخانه‌های خود تأمین کند.