به گزارش عصر تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، اسماعیل جبارزاده در این نامه با اشاره به این که برگزاری صحیح و داوری شایسته، دقیق و بی طرفانه مسابقات ورزشی یکی از مطالبات مردمی به ویژه نسل جوان است، تاکید کرده است: اهمیت این موضوع و جوانب متعدد آن ایجاب می کند […]

به گزارش عصر تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، اسماعیل جبارزاده در این نامه با اشاره به این که برگزاری صحیح و داوری شایسته، دقیق و بی طرفانه مسابقات ورزشی یکی از مطالبات مردمی به ویژه نسل جوان است، تاکید کرده است: اهمیت این موضوع و جوانب متعدد آن ایجاب می کند که مسوولان امر با نهایت جدیت و دقت به ایفای وظایف نظارتی و فنی خود اهتمام ورزیده و از هر گونه غفلت و بی مبالاتی و خدای ناکرده سوء مدیریت و غرض ورزی اجتناب شود.

استاندار آذربایجان شرقی افزوده است: البته مردم ما علی رغم فرصت طلبی ها و غرض ورزی های رسانه های خارجی و شبکه های مجازی بیگانه با هشیاری و آگاهی کامل مانع تحقق اهداف شوم دشمنان شده اند.

دکتر جبارزاده در قسمتی از این نامه با بیان این مطلب که متاسفانه در جریان مسابقه اخیر تیم های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران که با حضور بیش از ۸۰ هزار هوادار تیم تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد شاهد برخی موضوعات قابل تامل بودیم، تصریح کرده است: انتظار عمومی آحاد جامعه، رسیدگی عاجل و دقیق به این موضوعات و اعلام نتیجه آن است.

وی همچنین خواستار صدور دستور قاطع از سوی وزیر ورزش و جوانان در جهت رسیدگی و بررسی دقیق و تخصصی موضوعات مطرح شده و اعلام نتیجه به افکار عمومی شده است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین جمعه شب در گفتگوی زنده با بخش خبری ساعت ۲۳ شبکه سهند، ضمن قدردانی از هواداران تیم تراکتورسازی تبریز، بر ادامه حمایت‌ها از این تیم تاکید و ابراز امیدواری کرد شاهد موفقیت‌های بیشتر تراکتورسازی در مسابقات آتی باشیم.

اسماعیل جبارزاده  با اشاره به حضور بیش از ۸۰ هزار هوادار تراکتورسازی در بازی مقابل نفت تهران در ورزشگاه یادگار امام تبریز، گفت: هواداران تراکتورسازی در این مسابقه، همت، متانت، ادب و میهمان‌نوازی مردم آذربایجان را به نمایش گذاشته و یک میزبانی به یاد ماندنی را رقم زدند.

وی از حضور بی‌نظیر و نظم و متانت طرفداران تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه قدردانی کرد و افزود: حمایت‌ها از تیم تراکتورسازی ادامه خواهد داشت تا این تیم یکی از تیم‌های موفق در ورزش کشور باشد.

استاندار آذربایجان شرقی کسب سهمیه آسیایی توسط تیم تراکتورسازی را موفقیت ارزشمندی دانست و گفت: دوست داشتیم این موفقیت، با قهرمانی در لیگ برتر همراه باشد، اما به هر حال ورزش فوتبال همواره با شیرینی و تلخی همراه است.

وی تصریح کرد: البته از نظر آذری‌ها، تراکتورسازی همیشه قهرمان است چون در قلب مردم آذربایجان جا دارد.

دکتر جبارزاده با اشاره به عنوان نایب‌قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر، اظهار داشت: در شرایطی که بسیاری از تیم‌های سرشناس در این مسابقات موفق نبودند اما تراکتورسازی با اقتدار در جایگاه دوم لیگ قرار گرفت.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد با تلاش مدیران، بازیکنان و کادر فنی تیم تراکتورسازی و حمایت طرفداران پرشور این تیم، شاهد کسب موفقیت‌های بزرگتر در مسابقات آتی باشیم.

گفتنی است تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز جمعه شب در ورزشگاه یادگار امام در آخرین بازی لیگ برتر مقابل تیم نفت تهران قرار گرفت و با کسب یک تساوی به عنوان نایب‌قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد.