اقتصاد استان مرهون سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس است
اقتصاد استان مرهون سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: اقتصاد استان مرهون سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس و فعالیت های اقتصادی صورت گرفته در این منطقه است.

به گزارش عصرتبریز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمدرضا پورمحمدی در نشست مشترک با مسئولان سازمان منطقه آزاد ارس و سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی این منطقه، گفت: مجموعه فعالیت های این جغرافیا را نباید محدود به قلمرو خاصی کرد و بسیاری از فعالیت های اقتصادی استان مرهون سرمایه گذاری های صورت گرفته در منطقه آزاد ارس است.

وی با بیان اینکه بازدید از منطقه آزاد ارس، به منظور بررسی مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی منطقه بود، خاطرنشان کرد: معاون اقتصادی رئیس جمهور از نزدیک با مشکلات فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس آشنا شده و دولت مصمم به رفع این موانع در کمترین زمان ممکن است.

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: بخش عمده ای از مشکلات اقتصادی مطرح شده توسط سرمایه گذاران در حوزه اختیارات استان نیست و تلاش می کنیم تا این مشکلات را در سطح ملی پیگیری کنیم.

وی افزود: کمیته ای برای پیگیری مشکلات و موانع مطرح شده در این جلسه با حضور نماینده ای از منطقه آزاد ارس، تشکیل می شود تا بتوانیم در تهران پیگیر تمام این مشکلات باشیم.