هر دم از این باغ بری می رسد،تازه تر از تازه تری می رسد!/ اتفاقی جالب، این بار در پشت دروازه تراکتور

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

بازی تراکتورسازی- نفت تهران اتفاقات ویژه ای را در خود جای داد. اتفاقی جالب مثل برپایی جشن قهرمانی و البته به آب و آتش نزدن تراکتوری ها برای به ثمر رساندن گل چهارم.

به گزارش “ورزش سه” بازی تراکتورسازی- نفت تهران را می توان جزو عجیب ترین بازی های تاریخ لیگ ایران دانست. دیداری که با تساوی سه- سه به پایان رسید اما با توجه به اطلاع رسانی اشتباه، بازیکنان تراکتورسازی عطشی برای به ثمر رساندن گل چهارم از خود نشان ندادند تا بازی با تساوی به پایان برسد. در مورد به آب و آتش نزدن تراکتوری ها بحث های فراوانی شنیده می شود. می گویند از روی نیمکت به آنها دستور رسیده و عده ای دیگر از نقش سکوها صحبت می کنند.

نکته ای جالب از تبریز به گوش می رسد. گفته می شود در دقیقه حدود ۸۴ ، از پشت دروازه تراکتورسازی به حامد لک اعلام می کنند که بازی سپاهان- سایپا با نتیجه دو- یک به سود سپاهان دنبال می شود. چند دقیقه بعد از تساوی در این بازی خبر می دهند. نتیجه اش این می شود که حامد لک سعی می کند بازی را بخواباند و برای به گردش در آوردن آن چندان عجله نمی کند.

خیلی از بیننده های تلویزیونی  از تاخیر حامد لک و سایر بازیکنان تراکتورسازی برای به جریان انداختن بازی تعجب می کردند اما حالا به نظر می رسد که تراکتوری ها تقصیری نداشته اند و فقط گمراه شده اند. از سوی چه کسی هنوز رسما اعلام نشده است!

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل