دژاگه: طرفداران تراکتورسازی همیشه حامی ما بوده‌اند
دژاگه: طرفداران تراکتورسازی همیشه حامی ما بوده‌اند

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: طرفداران تراکتورسازی همیشه حامی ما بوده‌اند و امیدوارم این حمایت را ادامه دهند. ما نیز تلاش می‌کنیم در زمین برای آن‌ها بجنگیم.

به گزارش عصرتبریز، اشکان دژاگه پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در دیدار با پدیده شهر خودرو اظهار داشت: از این برد خوشحال هستیم. ما اگر بتوانیم روندمان را ادامه دهیم و همگی با هم بازی به بازی فکر کنیم، با حمایت این هواداران که همیشه پشت ما هستند می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی افزود: تماشاگرانی که هر هفته می‌آیند، کمک بزرگی می‌کنند تا نتایج خوبی بگیریم. ما نیز تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با ارائه بازی خوب، طرفدارانمان را خوشحال کنیم. خدا را شکر تاکنون خوب کار کرده‌ایم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: همه بازیکنان داخل زمین و حتی بازیکنانی که روی نیمکت هستند، تلاش می‌کنند تا بهترین نتایج را بگیریم. ما بازیکنان، تدارکات، کادر پزشکی، مدیریت و… یک تیم همدل هستیم و این مسئله مهم است.

دژاگه با اشاره به بازی‌های آتی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: خدا را شکر تاکنون خوب کار کرده‌ایم ولی باید همین‌طور راهمان را ادامه دهیم تا بتوانیم در بازی‌های آتی نیز موفق باشیم.

وی در پایان گفت: طرفداران تراکتورسازی همیشه حامی ما بوده‌اند و امیدوارم این حمایت را ادامه دهند. ما نیز تلاش می‌کنیم در زمین برای آن‌ها بجنگیم. امیدوارم همه هواداران سال خوبی داشته باشند. همچنین امیدوارم ما نیز بعد از تعطیلات سرحال برگردیم تا روندمان را در مسابقات ادامه دهیم.