باز هم محسن ترکی و پنالتی مشکوک/ بی توجهی به درخواست مسئولان باشگاه تراکتورسازی و هیأت فوتبال استان

دسته: آذربایجان شرقی , ورزشی , ویژه
بدون دیدگاه
شنبه - ۴ مهر ۱۳۹۴

عصر تبریز: دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران عصر امروز از ساعت ۱۶:۲۰ به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم پرسپولیس تهران با یک گل از نقطه پنالتی بازی را به سود خود پایان داد.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی و هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی شب گذشته از مسئولان برگزاری مسابقه خواسته بودند که محسن ترکی دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی را سوت نزند و داور دیگری برای این مسابقه انتخاب شود.

ماجرا از این قرار است که مسئولان باشگاه تراکتورسازی و هیئت فوتبال استان آذربایجان از مسئولان برگزاری مسابقه خواستند که محسن ترکی قضاوت دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی را برعهده نگیرد.

غلامرضا بهروان، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز این خبر را تأیید کرده و دراین خصوص گفته بود: این درخواست شب گذشته در جلسه هماهنگی مسابقه مطرح شد. اما دوستان باید توجه کنند که انتخاب داوران زیرنظر سازمان لیگ نیست و کمیته داوران که زیرنظر فدراسیون فوتبال است داوران را انتخاب می‌کند و امکان تغییر داور آن هم چند ساعت مانده به شروع مسابقه وجود ندارد.

اولیویرا پس از پایان بازی در مورد داور مسابقه گفت: امروز نیامدم در مورد داوری صحبت کنم اما ترکی یک پنالتی به اشتباه علیه ما اعلام کرد و در نیمه اول هم باید مهاجم تیم پرسپولیس را اخراج می‌کرد!

محسن ترکی، از همان ابتدای بازی با سوت های جانبدارانه خود روی اعصاب بازیکنان و هواداران راه رفت که این موضوع با اعتراض شدیدالحن هواداران تراکتور مواجه شد.

ترکی پیشتر نیز داور بازی جنجالی تیم های تراکتورسازی و استقلال بود که تصمیمات بحث برانگیزش موجب ایچاد حواشی بسیاری شد و از آن بازی به بعد هواداران تراکتورسازی از این داور خاطره خوشی ندارند و باید دید بازگشت وی به تبریز چه عکس العمل هایی را به دنبال خواهد داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل