هیچ گرایش سیاسی در ایران حاضر به مذاکره با آمریکا نخواهد بود
هیچ گرایش سیاسی در ایران حاضر به مذاکره با آمریکا نخواهد بود

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: باید به ترامپ و دیگر دولتمردان آمریکا اعلام کرد که هیچ تفکر سیاسی در کشورمان حاضر به مذاکره با آمریکای بد عهد نیستند.

به گزارش عصرتبریز، نادر قاضی پور با اشاره به تشدید تحریم های آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا به اروپایی ها اعلام کرده بود که برجام را پاره کرده است و دیگر به سمت ایران حرکت نکند چرا که کشور ایران آسیب جدی در این رابطه می بیند، اما همگی مشاهده کردندکه پس از پاره کردن برجام نه تنها آسیبی به کشورمان وارد نشد بلکه مقاومت مان نیز بیشتر شده است و این سبب می شود،که اقتصاد مقاومتی را به صورت جدی تری عملیاتی کنیم.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیچ گرایش سیاسی در ایران تمایلی به مذاکره با آمریکا را ندارد، در مجلس شورای اسلامی هم سه فراکسیون اعم از ولایی، مستقل و امید وجود دارد که هیچ کدام از این فراکسیون ها تمایلی به نشست با آمریکا را ندارند؛ بلکه همگی طبق فرمایش حضرت امام(ره) معتقدند آمریکا یک شیطان بزرگ است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس به بدعهدی های آمریکا اشاره و اظهار کرد: بد عهدی ها، تحریم ها و تهدیدهای آمریکا را همه گرایش های سیاسی در کشور محکوم می کنند و قطعا ترامپ نیز به مانند روسای جمهور آمریکا این آرزو را که ایران به پای میز مذاکره با آن ها خواهد رفت را به گور می برد.

در روزهای گذشته رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوالی در خصوص مذاکره با ایران گفته بود، وضعیت ایران خوب نیست و این ها می خواهند پای میز مذاکره بنشینند.