اعزام کاروان گروه‌های جهادی آذربایجان‎‎‎‎‎‎‎‎‎شرقی به لرستان
اعزام کاروان گروه‌های جهادی آذربایجان‎‎‎‎‎‎‎‎‎شرقی به لرستان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان آذربایجان شرقی گفت: کاروان بزرگ گروه‌های جهادی استان آذربایجان شرقی به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.

به گزارش عصرتبریز، عبدالله شادی امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: کاروان بزرگ گروه‌های جهادی استان آذربایجان شرقی ۵ روز پیش شامل گروه‌های جهادی استان آذربایجان شرقی به همراه کمک‌های غیرنقدی جمع آوری شده به منطقه لرستان اعزام و در خرم آباد مستقر شدند.

وی افزود: انبار مرکزی در خرم آباد ایجاد و سپس گروه‌های جهادی به شهرستان پلدختر اعزام شدند و کمک‌های غیرنقدی در اختیار مردم قرار گرفت، بسیجیان شهرستان‌های مختلف استان آذربایجان شرقی برای کمک‌های آنی در کوچه‌های مناطق سیل زده، سازمان دهی شده‌اند.

مسئول گروه‌های جهادی سپاه عاشورا در استان لرستان با اشاره به اینکه نظم خوبی در منطقه سیل زده حاکم شده است، خاطرنشان کرد: پس از از بین بردن گل و لای از داخل خانه‌ها و کوچه و خیابان‌ها، برای مدل‌های دیگر کمک به مناطق سیل زده آماده خواهیم شد، ما برای یک ماه آمادگی داریم که در منطقه حاضر باشیم.

شادی در پایان تاکید کرد: اگر مردم ارسال کمک‌های غیرنقدی خود را ادامه بدهند آذربایجان شرقی به افتخار بزرگی در منطقه سیل زده نائل خواهد آمد.

  • منبع خبر : مهر