دکتر شهرتی فر: بنده در خصوص جابجایی داوری پیشنهاد دادم ولی آقای ششگلانی گفتند با توجه به شناختی که از فغانی دارم، وی داور خوبی است! دکتر شهرتی فر فرماندار تبریز در گفتگو با عصر تبریز با اعلام این مطلب گفت: طی جلسه ای که با حضور تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال،آقای ششگلانی رییس […]

 

دکتر شهرتی فر: بنده در خصوص جابجایی داوری پیشنهاد دادم ولی آقای ششگلانی گفتند با توجه به شناختی که از فغانی دارم، وی داور خوبی است!

دکتر شهرتی فر فرماندار تبریز در گفتگو با عصر تبریز با اعلام این مطلب گفت: طی جلسه ای که با حضور تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال،آقای ششگلانی رییس هیات فوتبال استان، اسبقیان مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و برخی دیگر از مسئولین استانی قبل از برگزاری مسابقه تراکتورسازی و نفت برگزار شد، بنده با توجه به حساسیت بازی، پیش بینی و احتمال ایجاد شائبه به دلیل سابقه قضاوت مورد دار فغانی مقابل تراکتور و سپاهان، درخواست جابجایی داور مسابقه را مطرح کردم که آقای ششگلانی در پاسخ به این سوال گفتند: با توجه به شناختی که از آقای فغانی دارم  داور خوبی است! و لزومی به جابجایی ندارد!

فرماندار تبریز در ادامه افزود: ما نیز به رئیس هیات فوتبال استان اعتماد کردیم و در پایان بنده مجددا به آقای تاج در خصوص حساسیت بازی تراکتور و هواداران و همچنین شائبه های احتمالی در مورد داوری تذکرات لازم را دادم.