تمدید حسرت برد ماشین در سال ۹۸
تمدید حسرت برد ماشین در سال ۹۸

ماشین سازی مقابل میهمان خود متوقف شد.

به گزارش عصرتبریز، تیم های ماشین سازی تبریز و نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفتند. این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. به این ترتیب ماشین سازی در سومین بازی خود در سال ۱۳۹۸ نیز موفق به کسب برد نشد.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر پنج‌شنبه: ۹۸/۰۱/۲۲ ؛ ساعت: ۱۸ورزشگاه: بنیان دیزل تبریز/ تماشاگر: ۵۰۰ نفر
گروه داوری: داور: کوپال ناظمی؛ کمک‌ها: بابک داوری و مهرداد نجفی؛ داور چهارم: حمیدرضا کنعانی
کمک داوران خط: علی میرغفاری و حسن زیاری/ ناظر داوری: بهرام مهرپیما

ترکیب دو تیم:

ماشین سازی: علیرضا حیدری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمدرضا زنده‌روح، سید احمد مهدی‌زاده، عزیز معبودی، سید محمد خرم‌الحسینی، سعید مهری، مسیح زاهدی، محسن یوسفی فرید، بهزادی‌کریمی و رضا خالقی‌فر

نساجی: حامد لک، حامد شیری، جورجی گولسیانی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، احمد عبدالله‌زاده، مهرداد عبدی، سید محمد میری، امید سینگ، آرفنگ دافه و محمدمهدی نظری

گزارش بازی:

نیمه اول:

در نیمه اول بازی ماشین سازی از قدرت میزبان خود بهره برده و توپ و میدان را در اختیار داشت. شاگردان مهاجری از برتری خود در زمینه مالکیت اما نتوانستند بهره چندانی ببرند و موقعیت خطرناکی را روی دروازه تیم نساجی شاهد نبودیم. نساجی در میانه های نیمه اول بازی را متعادل کرد اما در طول ۴۵ دقیقه اول بازی هیچ کدام از دو تیم نتوانستند شانس گلزنی قابل توجهی روی دروازه یکدیگر ایجاد کرده و از آن بهره ببرند.

نیمه دوم:

روال نیمه دوم بازی نیز همانند نیمه اول بود. ماشین سازی برتری محسوسی نسبت به تیم حریف داشت. مهمترین موقعیت این نیمه را در دقیقه ۵۴ شاهد بودیم که پاس پشت پای یوسفی و شوت زاهدی از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی از کنار دروازه نساجی راهی اوت شد.