دروازه‌بان ما بیکارترین بازیکن میدان بود/از فرصت‌های‌مان استفاده نکردیم
دروازه‌بان ما بیکارترین بازیکن میدان بود/از فرصت‌های‌مان استفاده نکردیم

سرمربی ماشین‌سازی تبریز با ابراز نارضایتی از نتیجه بازی گفت: دروازه‌بان ما امروز بیکارترین بازیکن میدان بود و نساجی موقعیت چندانی نداشت.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا مهاجری پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: مشخص بود که نساجی به‌دنبال یک بازی بسته خواهد بود. در این شرایط کار برای ما کمی سخت شد اما در نیمه اول توانستیم وارد لایه‌های دفاعی این تیم شویم، با این حال از این فرصت‌ها استفاده نکردیم.

وی ادامه داد: زمانی که در حمله هستیم، باید نگران باشیم که ضدحمله نخوریم. در این بازی، نساجی یک موقعیت نصفه‌ونیمه روی دروازه ما نداشت، اما ما باید از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم و این‌گونه بازی‌ها را ببریم. حساسیت بازی به‌خاطر نزدیکی دو تیم در جدول و نیز نداشتن تمرکز در ضربات آخر، باعث شد که امروز امتیازات حساسی را از دست بدهیم، البته نمی‌خواهم قابلیت‌های نساجی و کادر فنی این تیم را نادیده بگیرم.

سرمربی ماشین‌سازی با بیان اینکه انتظار داشت شاگردانش در ضربات آخر بهتر عمل کنند، تصریح کرد: اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم، شرایط فرق می‌کرد. خوشحالم توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم، اما ناراحتی ما این است که نتوانستیم دروازه حریف را باز و بازیکنان تعویضی را با شرایط زمین منطبق کنیم. امیدوارم در آینده نتایج بهتری بگیریم.

مهاجری درباره اینکه جلالی گفته خط حمله دو تیم زور گل زدن نداشتند، خاطرنشان کرد: من برای نساجی و جلالی که همیشه بزرگ ما بوده، احترام قائلم، اما ما دو، سه بار به دروازه حریف رسیدیم که نساجی در این امر ناموفق بود. خط هافبک و دفاع ما عملکرد خوبی داشتند. باید به‌خوبی توپ را از دفاع به حمله منتقل کنیم. ما تغییر تاکتیک هم دادیم، اما نتوانستیم از تعویض‌های خود بهتر استفاده کنیم. در دقایق آخر یک موقعیت گلزنی خطرناک روی ضربه سر بازیکن‌مان داشتیم که لک توپ را به‌خوبی کنترل کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا ماشین‌سازی از دقیقه ۷۰، رو به بازی مستقیم آورد، گفت: ما سیستم تیم را به ۲-۴-۴ تغییر دادیم که از کناره‌ها استفاده کنیم. وقتی سیدی را به زمین می‌آوریم و فرید کریمی را در زمین داریم، باید از ارسال‌ها استفاده کنیم. احسان تأییدی هم در جایی قرار گرفت که از این توپ‌ها استفاده کند. اگر قرار است بازی مستقیم ارائه کنیم، باید توپ‌های سوم را در اختیار بگیریم، اما بین بازیکنان ما فاصله افتاد و باعث شد توپ سوم به تیم حریف برسد.
مهاجری درباره قضاوت کوپال ناظمی در این مسابقه تصریح کرد: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. شاید آنها در چند صحنه اشتباه داشتند، اما این اشتباهات تأثیرگذار نبود.

وی با بیان اینکه تیمش در نیمه اول خوب بازی کرد، اظهار داشت: در نیمه دوم، شکل بازی نساجی کمی تغییر کرد و انتظارات ما از تعویض‌ها و تغییر تاکتیک نیز عملی نشد. نساجی در ۵، ۶ دقیقه آخر متمرکزتر دفاع کرد و این در شرایط بازی تأثیرگذار بود.

«تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در دیدارهای بعدی، سربلند از زمین خارج شویم.»، سرمربی ماشین‌سازی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: نساجی نتایج خوبی گرفته و کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. امروز نتیجه بدی نگرفتیم، اما انتظارات ما بالاتر است. تلاش زیادی می‌کنیم و انتظار داریم نسبت به این تلاش، نتایج بهتری کسب کنیم. دفاع ما خیلی خوب کار کرد و با توجه به اینکه نساجی بازیکنان سرعتی داشت، خدا را شکر می‌کنم که در دفاع خیلی خوب کار کردیم، اما باید تمرکز خود را در گلزنی بالا ببریم.