تروریستی خواندن سپاه توسط ترامپ انسجام ملی را تقویت کرد
تروریستی خواندن سپاه توسط ترامپ انسجام ملی را تقویت کرد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه آمریکا با اقدامی احمقانه سپاه را تروریستی اعلام کرده است گفت: این اقدام انسجام و اتحاد ملی را در ایران تقویت کرد.

به گزارش عصرتبریز، علیار راستگو شامگاه دیروز یک شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار اسکو اظهار داشت: نزدیکی به مرکز استان، حوزه گردشگری و کشاورزی از مهم‌ترین ظرفیت‌های شهرستان اسکو است.

وی افزود: نزدیکی به مرکز استان از مهم‌ترین ظرفیت‌های شهرستان اسکو است و با بهره‌برداری از اتوبان‌های که در دست اقدام است این دسترسی از نظر زمان نیز کوتاه‌تر خواهد شد که این امر یک مزیت در امر توسعه شهرستان خواهد بود چرا که دسترسی از عوامل توسعه است و فرماندار جدید اسکو نیز باید شریط لازم را دراینخصوص فراهم کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه با اشاره به موضع‌گیری ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقدام آنها غیر دیپلماتیک و خلاف رویه‌های بین المملی است و این اقدام نشان‌دهنده حماقت او نسبت به نظام جمهوری اسلامی است.

راستگو با بیان اینکه آمریکا با اقدامی احمقانه سپاه را تروریستی اعلام کرده است، عنوان کرد: این اقدام انسجام و اتحاد ملی را در ایران تقویت کرد.

وی ادامه داد: فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان است که دو وظیفه مهم بخشی و فرابخشی را برعهده دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در پایان گفت: در حوزه بخشی، مأموریت امنیت و تأمین و تضمین آزادی‌های سیاسی و اجتماعی و در حوزه فرابخشی نظارت و پیگیری را بر عهده دارد.

در این مراسم از خدمات مرتضی محمدزاده فرماندار سابق اسکو تجلیل و بابک رضی منش به عنوان فرماندار جدید شهرستان اسکو معرفی شد.