واکنش تراکتورسازی به محرومیت یک جلسه‌ای

دسته: آذربایجان شرقی , ورزشی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ مهر ۱۳۹۴

عصر تبریز: باشگاه تراکتورسازی تبریز در بیانیه‌ای به رای کمیته انضباطی در مورد محکوم شدن تیم فوتبال این باشگاه به برگزاری یک دیدار بدون تماشاگر اعتراض و اعلام کرد.

در پی رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محکومیت تیم تراکتورسازی تبریز، طبق ماده ۷۹ آئین‌نامه انضباطی به برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگران در مسابقه خانگی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی، روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی طی بیانیه‌ای اعتراض خود را به رای صادره اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: «قبل از این دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس زمانی که ما از انتخاب داور مسابقه مطلع شدیم، با نماینده سازمان لیگ و ناظر داوری این مسابقه صحبت‌هایی انجام دادیم. طی این صحبت‌ها به آن‌ها اعلام کردیم که با توجه به پیشینه‌ای که محسن ترکی در تبریز دارد و جو نامناسبی که درباره داوری وی است، انتخاب این داور به‌عنوان داور این دیدار حساس اشتباه است و نباید با این اشتباهات هواداران را حساس کرد.

در این نشست صورت‌جلسه‌ای از سوی ما و هیات فوتبال امضا شد که آن را به سازمان لیگ فرستادیم و اعتراض خودمان را به انتخاب این داور برای مسابقه حساس تیم‌مان به‌صورت کتبی اعلام کردیم. علی‌رغم این تلاش‌ها و عدم توجه به اعتراضات ما همین داور برای این دیدار حساس سوت زد و باوجود تمامی پیش‌بینی‌های ما جو نامناسبی نیز در ورزشگاه پدید آورد و حال باوجود تمامی این موارد تیم ما را جریمه کردند.

ما از قبل تمامی اتفاقات آینده را پیش‌بینی کرده بودیم و خودشان عامل به وجود آمدن این مشکلات شدند و حال ما را جریمه می‌کنند درحالی‌که ما به آن‌ها اعلام کرده بودیم که تصمیم دیگری اتخاذ کنند. محرومیت هواداران تراکتورسازی به‌دوراز عدالت است و ما نسبت به این محرومیت معترض بوده و خواستار تجدیدنظر در این رای صادره هستیم و به‌طورقطع اعتراض کتبی خود را نسبت به این رای به کمیته انضباطی ارسال می‌کنیم و امیدواریم شاهد این‌گونه تصمیمات به‌دوراز انصاف نباشیم و حقی از هواداران پرشور تیم تراکتورسازی که به‌نوعی سرمایه فوتبال کشورمان هستند تضییع نشود.»

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل