عصر تبریز: روز گذشته بالاخره مجلس کلیات طرح برنامه جامع برجام را به تصویب رساند که با حواشی داغی نیز همراه بود. یکی از این حواشی گلایه های علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی بود! روح الله حسینیان دیروز در صحن علنی خطاب به صالحی گفته است اگر برجام رای بیاورد شما را اعدام […]

عصر تبریز: روز گذشته بالاخره مجلس کلیات طرح برنامه جامع برجام را به تصویب رساند که با حواشی داغی نیز همراه بود. یکی از این حواشی گلایه های علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی بود!

IMG_20151021_115343

روح الله حسینیان دیروز در صحن علنی خطاب به صالحی گفته است اگر برجام رای بیاورد شما را اعدام کرده و در رآکتور اراک دفن می کنیم و رویتان سیمان می ریزیم(ایسنا).

علی اکبر صالحی که در صحن علنی مجلس سخن می گفت، با گلایه از رفتار و ادبیات منتقدان برجام در مجلس با بیان اینکه کسی که ۴۰ سال در مسائل علمی کار می کند، به شما می گوید گوش کنید. بنده قصد توهین به کسی نداشته و ندارم. وی با گلایه از حرف های برخی نمایندگان اظهار داشت: این چه حرفی است که می گویند سیمان روی سرتان می ریزیم و در قلب رآکتور دفنتان می کنیم. صالحی در ادامه خطاب به نبویان گفت: شما که اینقدر روی برجام وقت گذاشته اید، دو دقیقه هم به حرف بنده گوش بدهید.

بعد از صحبت های صالحی همه به دنبال این بودند که بفهمند کدوم نماینده مجلس قصد داره صالحی رو با سیمان در قلب رآکتور اراک دفن کنه که این پیگیری ها به جناب آقای حسینیان ختم شد!

حاشیه های دیروز مجلس بازتاب گسترده ای در بین کاربران شبکه های اجتماعی داشت و کار به جایی رسید که هشتگ #سیمان ساخته شد و خیلی هم محبوبیت پیدا کرد.

چندتا از پیام های ساخته شده را با هم مرور می کنیم:

این مجلس رو باید به سیمان بست!

کلیات طرح برجام سیمانی شد!

سیمان فروشی حاج حسین سیمانی و پسران!

جمعی از نمایندگان مجلس در حال تهیه محل دفن صالحی با سیمان هستند!

صالحی بیخودی از سیمان ترسید، می خواستند برای قدردانی از زحماتش مجسم رو درست کنند! فقط نمیدونستند چجوری سیمان بریزند تا طبیعی دربیاد!

با وجود تصویب کلیات برجام در مجلس، کماکان سرنوشت آن در هاله ای از سیمان است!

به عنوان کسی که کارم اینه خدمتتون بگم سیمان خالی ریختن فایده نداره، سیمان باید با آب و ماسه و شن مخلوط و تبدیل به بتن بشه!

حسینیان به عنوان رییس مرکز تحقیقات سیمان در مجلس منصوب شد!