قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
آذربایجان شرقی » داور دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و شهرداری اردبیل کارت قرمز خود را پس گرفت

عصر تبریز: دیدار فوتبال بین تیم های ماشین سازی تبریز و شهرداری اردبیل در دقایق آخر به جنجال کشیده شد و در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

این بازی عصر دوشنبه از هفته دهم لیگ دسته یک باشگاه های کشور در ورزشگاه باغشمال تبریز و در حضور بیش از پنج هزار تماشاگر برگزار شد و در حالی که بازی در ثانیه های اولیه وقت تلف شده نیمه دوم در جریان بود به دلیل مصدومیت یکی از بازیکنان تیم شهرداری و هنگام انتقال وی به بیرون از زمین درگیری شدید فیزیکی بین عوامل اجرایی بازی و نیمکت نشینان شهرداری اردبیل به وجود آمد که در ادامه بازیکنان دو تیم نیز به آن پیوستند.

پس از حدود ۸ دقیقه وقفه در این بازی و آرام شدن جو ورزشگاه داوری دستور به ادامه این دیدار جنجالی و پرحاشیه داد.

این بازی که به نوعی دربی آذربایجان در لیگ دسته یک بود با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید که گل تیم ماشین سازی در دقیقه ۶۵ توسط فرزاد محمدی و گل تیم شهرداری اردبیل در دقیقه ۸۵ توسط علی سیدسلیمانی به ثمر رسید.

داوری این دیدار به عهده حمید حاج ملک با کمک های جهانبخش آرمان و قاسم بهاری بود که در طول بازی به سجاد سیفی، ایمان رئیسی نسب و افشین دانشان از ماشین سازی تبریز و پیمان رنجبر از شهرداری اردبیل کارت زرد نشان داد.

به گزارش ایرنا، قاضی این دیدار در دقیقه ۶۳ روی خطای پیمان رنجبر مهاجم تیم شهرداری بر روی دروازه بان ماشین سازی با نشان دادن کارت زرد دوم و متعاقب آن کارت قرمز از زمین بازی اخراج کرد که این تصمیم به شدت از سوی بازیکنان و نیمکت نشینان تیم میهمان مورد اعتراض قرار گرفت.

پس از وقفه چند دقیقه ای در این صحنه، داور بازی با مشورت کمک داور دوم تصمیم خود مبنی بر اخراج بازیکن شهرداری اردبیل را پس گرفت.

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی