به دنبال اجرای عدالت در فوتبال هستیم
به دنبال اجرای عدالت در فوتبال هستیم

رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به اینکه به دنبال اجرای عدالت در فوتبال هستیم، گفت: رقابت‌های لیگ برتر باید با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) برگزار شود.

به گزارش عصرتبریز، مهدی تاج عصر امروز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در تبریز اظهار داشت: فدراسیون فوتبال به دنبال حل مشکلات لیگ برتر است و برنامه ریزی های زیادی برای سال آینده لیگ داریم.

وی با اشاره به اینکه به دنبال اجرای عدالت در فوتبال هستیم، گفت: البته در این بین باید به فرهنگ سازی نیز توجه ویژه ای داشته باشیم.

تاج با بیان اینکه فوتبال طرفداران زیادی در ایران دارد، ابراز داشت: اگر سیستم‌های کمک داوری VAR در لیگ اجرا شود شاهد اشتباهات تأثیرگذار داوری نخواهیم بود.

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه باید مشکلات زیرساخت‌های ورزشگاه‌ها و مسئله بلیت فروشی الکترونیکی حل شود، گفت: باید همه مسئولان استانی و ملی برای این موضوع تلاش کنند. به عنوان نمونه فدراسیون فوتبال مسئول امنیت ورزشگاه‌ها نیست و این موضوع چند بعد دارد.

تاج در همین خصوص افزود: تا زمانی که مشکل بلیت فروشی حل نشود و تماشاگر بیش از ظرفیت استادیوم وارد ورزشگاه شود این مسائل حاشیه‌ای حل نمی‌شود، البته ناجا هم با شرایط موجود نمی‌تواند امنیت ورزشگاه را تأمین کند و باید وضعیت بلیت فروشی اصلاح شود.