آینده مبهم اخباری در تراکتورسازی
آینده مبهم اخباری در تراکتورسازی

دروازه بان محبوب تراکتوری ها آینده مبهمی در این تیم دارد.

به گزارش عصرتبریز، محمدرضا اخباری پس از تلاش بسیار برای بازگشت به تراکتورسازی، سرانجام در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته به جمع سرخ پوشان فوتبال آذربایجان ملحق شد. او که در فاصله سال های ۹۴ تا ۹۶ دو فصل رویایی را در تراکتورسازی پشت سر گذاشته بود، با پایان خدمت سربازی اش به سایپا بازگشت ولی توفیقی در این تیم نداشت و پس از یک فصل ناکامی در سایپا، با فسخ قرارداد و یک نیم فصل بدون تیم ماندن به تراکتورسازی پیوست.

زمانی که اخباری به تراکتور بازگشت، محسن فروزان به عنوان دروازه بان شماره یک تیم، عملکرد بسیار خوبی داشت. کلین شیت های متوالی از سوی فروزان، شانس حضور اخباری در ترکیب اصلی را بسیار کم کرده بود تا اینکه در هفته های پایانی اتفاقاتی رخ داد که به حذف فروزان از تراکتور و بازگشت اخباری به ترکیب تراکتورسازی پس از دو سال انتظار انجامید. اخباری با اینکه عملکرد چندان خوبی در چند بازی پایانی فصل نداشت اما با توجه به محبوبیت بالای خود، از حمایت کامل هواداران برخوردار بود.

با آغاز نقل و انتقالات تابستانی لیگ نوزدهم، تراکتورسازی در یکی از ابتدایی ترین خریدهای خود سراغ رشید مظاهری رفت. سنگربان ملی پوش ذوب آهن با پیوستن به تراکتورسازی تبدیل به رقیبی جذی برای اخباری شد. با توجه به اینکه مظاهری به هیچ عنوان حاضر به پیوستن به تراکتورسازی با عنوان دروازه بان دوم نبوده، به نظر می رسد که سرنوشتی مشابه آغاز دور برگشت لیگ هجدهم در انتظار اخباری باشد.

در چنین شرایطی باید منتظر نیمکت نشینی دوباره اخباری باشیم. به این ترتیب باید دید سنگربان اصفهانی تراکتوری ها چه تصمیمی خواهد گرفت. آیا بار دیگر مانده و برای ترکیب اصلی تیم خواهد جنگید یا اینکه به تیمی دیگر خواهد پیوست؟