تکذیب شایعه فوت یک کودک در عزاداری حسینی در بندرعباس

دسته: اجتماعی , ایران , ویژه
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۴

عصر تبریز: چند روزی است که برخی سایتها با انتشار خبر و فیلمی از کودکی در بندرعباس که در یکی از مجالس عزاداری دهه محرم دچار آسیب جزیی شده بود سعی در به زیر سوال بردن اعتقادات مردم داشتند و با جوسازی سنگین پیرامون این موضوع اقدام به ایجاد یک بازی روانی جدید کردند.

به گزارش ایرنا ،این سایتها حتی در کنار انتشار فیلمی سه دقیقه ای از این اتفاق، تیترهایی مانند ˈمرگ دلخراش یک نوزادˈ نیز برای مطلب مغرضانه خود انتخاب کردند.

 

اما اصل ماجرا چه بود؟

پدر محمد ایمان دوماهه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا درین باره می گوید: یازدهم آذرماه و درحالی که همسر و کودکم در مسجد امام حسین (ع ) بندرعباس در مراسم شیرخوارگان حسینی به سر می بردند ناگهان صدای فریاد حاضرین در مجلس بلند شد و همسرم با تلفن به من اطلاع داد که محمد ایمان با پنکه سقفی مسجد برخورد کرده و مجروح شده است.

بلافاصله و بدون اندک تاملی گفتم ˈاین مجلس علی اصغر (ع) است که خود باب الحوائج است و اگر صلاح بداند محمد ایمان را به من بر می گرداند و خونش هم از علی اصغر حسین رنگین تر نیستˈ.

وی ادامه می دهد :در حالی که اطمینان داشتم محمد ایمان شفا می یابد او را به بیمارستان بردم که پزشکان نیز پس از معاینه دقیق و بستری کردن او تنها با درمان دارویی چند روزه و بدون آنکه حتی نیاز به عمل جراحی نیز پیدا کند او را مرخص کرده و اکنون نیز بدون کوچکترین مشکلی و در سلامت کامل در منزل و کنار خانواده است.

رییس روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز در توضیحاتی اظهار داشت:این نوزاد دوماهه روز یازدهم آذرماه به بیمارستان آورده و تحت مراقبت و معاینه قرار گرفت.

دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا اضافه کرد:پزشک متخصص وجود خالی بسیار کوچک و ناچیز از خون در ناحیه سر این نوزاد را تشخیص داد و از همان ابتدا عدم نیاز به جراحی را اعلام کرد.

خوشبختانه پس از تجویز دارو این مشکل برطرف شد و کودک یاد شده شانزدهم آذرماه از بیمارستان مرخص شده و وضعیت جسمی او کاملا رضایتبخش است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل