عصر تبریز:سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هواداران در بازی فردا از نظر فیزیکی کنار ما نیستند اما روح و قلب آن‌ها همراه تیم است. تونی اولیویرا در نشست خبری قبل از بازی با سایپا اظهار کرد: تمام بازی‌ها برای ما بزرگ و مهم هستند و مسابقه فردا از این قاعده مستثنی نیست. سایپا تیم […]

عصر تبریز:سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هواداران در بازی فردا از نظر فیزیکی کنار ما نیستند اما روح و قلب آن‌ها همراه تیم است.

تونی اولیویرا در نشست خبری قبل از بازی با سایپا اظهار کرد: تمام بازی‌ها برای ما بزرگ و مهم هستند و مسابقه فردا از این قاعده مستثنی نیست. سایپا تیم بزرگی است و مربی باتجربه‌ای به نام جلالی دارد. این تیم خوب ساماندهی شده و تقریبا وضعیتی مثل ما از نظر گلزنی دارد.

وی افزود: تیم ما نیاز به چند برد پشت سر هم دارد و با وجود مشکلاتی که تیم حریف برای ما در بازی فردا به وجود خواهد آورد، با هماهنگی و تلاش به دنبال کسب پیروزی و صعود در جدول هستیم.

اولیویرا درباره محرومان و مصدومان تیمش برای بازی فردا اظهار کرد: پوررحمت الله و کریمی غایبان تیم ما برای بازی فردا هستند و فردین عابدینی نیز هنوز شرایط بازی را به دست نیاورده است.

وی درباره غیبت تماشاگران تراکتور در بازی فردا گفت: این اولین بار نیست که ما بدون تماشاگر بازی می‌کنیم. تراکتور همیشه با حضور هوادارانش با قدرت و توان زیادی بازی می‌کند اما متاسفانه امسال تماشاگر زیادی به ورزشگاه نمی‌آید. آن‌ها از نظر فیزیکی در کنار ما نخواهند بود ولی روح و قلب‌شان همراه ماست.

سرمربی تراکتورسازی درخصوص اینکه گفته می‌شود تراکتور یک ماه به دنبال خرید یک مهاجم است بیان کرد: فعلا تمام تمرکزم را برای نیم فصل گذاشته‌ام و در نیم فصل ممکن است تغییر و تحولاتی در باشگاه ایجاد شود و این موضوع به سیاست باشگاه برمی‌گردد.

اولیویرا درخصوص وضعیت سعید آقایی بیان کرد: من کار خودم را انجام می‌دهم و این موضوع در حیطه وظایف من نیست. آقایی تا امروز همراه ما تمرین می کرد و وضعیت این بازیکن برای بازی فردا مشخص نیست.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از تمام بازیکنانم راضی هستم و در این مدت تلاش زیادی انجام دادم. ما روز گذشته صدمین جلسه تمرینی خودمان را در این فصل انجام دادیم و در این میان بازیکنانی بودند که ۵۰ تا ۶۰ جلسه در تمرین‌ها حاضر بودند.

به گزارش ایسنا، همچنین کاظم شهریاری مدیر رسانه‌ای تیم تراکتورسازی درباره شایعاتی که مبنی بر بازگشت لوسیانو ادینیو به تراکتور به گوش می‌خورد گفت: باشگاه تا این لحظه با ادینیو مذاکره مستقیم نداشته و و برخی‌ها به ما گفته‌اند که می‌توانند او را به تراکتور بیاورند اما هنوز نمی‌دانیم که چگونه می‌خواهند این کار را بکنند چرا که ادینیو با باشگاه قطری قرارداد دارد و باشگاه به طور مستقیم با تیم قطری مذاکره نکرده است.