عصر تبریز: با حضور استانداران آذربایجان شرقی و گنجه در جمهوری آذربایجان، یکی از خیابان‌های قدیمی گنجه به نام تبریز نامگذاری شد. به گزارش ایسنا، در مراسم پرده‌برداری از نام این خیابان دو و نیم کیلومتری که به نشانه دوستی جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، محسن پاک آیین، سفیر کشورمان در جمهوری […]

عصر تبریز: با حضور استانداران آذربایجان شرقی و گنجه در جمهوری آذربایجان، یکی از خیابان‌های قدیمی گنجه به نام تبریز نامگذاری شد.

به گزارش ایسنا، در مراسم پرده‌برداری از نام این خیابان دو و نیم کیلومتری که به نشانه دوستی جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، محسن پاک آیین، سفیر کشورمان در جمهوری آذربایجان و علیزاده سرکنسول جمهوری آذربایجان و جمعی از مردم شهر گنجه نیز حضور داشتند.

«المار ولی اف» والی گنجه در این مراسم گفت: هدف ما از نامگذاری این خیابان به نام شهر تبریز در گنجه این بود که توجه و محبت خود و مردم استان گنجه را به مردم تبریز نشان دهیم، همچنین دوستی خود را نه در حرف بلکه در عمل به جمهوری اسلامی ایران ابراز کنیم.

اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم سلام گرم مردم تبریز را به مردم گنجه ابلاغ و بر دوستی مدام ایران و جمهوری آذربایجان و علایق طرفین به گسترش ارتباطات بین دو استان تاکید کرد.