مسئولان آذربایجان شرقی احترام یکدیگر را حفظ کنند
مسئولان آذربایجان شرقی احترام یکدیگر را حفظ کنند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر لزوم حفظ احترام متقابل بین تمامی مسئولان آذربایجان شرقی تاکید کرد.‏

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم قبل از ظهر پنج شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی اظهار داشت: همگی باید در ایجاد و توسعه فرهنگ وقف تلاش لازم را داشته باشیم چرا که هم اکنون افراد زیادی در جامعه حضور دارند که اگر کار فرهنگی بر روی آنان انجام شود، قطعاً مایل به وقف زمین های خود خواهند بود.

وی افزود: مبلغان گرامی باید ایجاد فرهنگ وقف در بین مردم را در اولویت خطابه های خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ادامه داد: یکی از برکات انقلاب احیای موقوفات بوده است. قبل از آن، موقوفات بی شماری از بین رفته بود که بعد از انقلاب تک به تک احیا شدند.

آل هاشم با تاکید بر دقت لازم در انتخاب هیات امنای مساجد گفت: گاه مشاهده می شود که بین هیات امنا، روحانیون مسجد و پایگاه های مقاومت برخی درگیری ها و تضادها مشاهده شده است که باید نسبت به انتخاب درست این افراد دقت بیشتری شود.

وی با توصیه ای به مسئولان استانی گفت: از تمامی مسئولان محترم می خواهیم احترام یکدیگر را حفظ کرده و مراقب ارزش های همدیگر باشند.

در این مراسم از زحمات چند ساله حجت الاسلام علی مصائبی در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قدردانی شده و حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی پس از چهار سال به عرصه مدیریت این اداره کل بازگشت.

  • منبع خبر : مهر