واکنش به اظهار نظر جنجالی ششگلانی +سند
واکنش به اظهار نظر جنجالی ششگلانی +سند

باشگاه ماشین سازی بیانیه ای را در مورد دروازه بان اسپانیایی و اظهارات رئیس هیات فوتبال استان منتشر کرد.

به گزارش عصرتبریز، باشگاه ماشین سازی تبریز با انتشار بیانیه زیر، به اظهار نظر جواد ششگلانی ، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی واکنش نشان داد:

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

“در پی اظهارات آقای جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی مبنی بر شکایت دروازه‌بان پیشین اسپانیایی چهار سال قبل تیم فوتبال ماشین‌سازی شهرداری تبریز و تهدید مطرح شده علیه این باشگاه، به اطلاع می‌رساند که براساس مکاتبات انجام یافته با فیفا و فدراسیون فوتبال، این شکایت ارتباطی به باشگاه ماشین‌سازی‌تبریز ندارد و اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان‌شرقی براساس اطلاعات ناقص ایشان از موضوع بوده است.

جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند براساس روند قانونی طی شده در مورخه ۲/۵/۹۷ آگهی تغییر نام شرکت مجتمع خدماتی فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز به شرکت فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تبریز به ثبت رسیده است. به بیانی دیگر، نام باشگاه “گسترش‌فولاد” به “ماشین سازی” تغییر یافته و موضوع مطرح شده از سوی رئیس هیأت فوتبال استان هیچ ارتباطی به باشگاه ماشین‌سازی ندارد.

لازم به یادآوری است که امتیاز باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز نیز طی روندی جداگانه به تیم ۹۰‌ارومیه انتقال یافته و موضوعات و شکایات مطرح شده علیه آن باشگاه، ارتباطی به باشگاه “ماشین‌سازی‌تبریز” ندارد.

شایان ذکر است که حتی در نامه استعلامی فیفا در تاریخ ۴ جولای ۲۰۱۹ به فدراسیون فوتبال، از عنوان “وضعیت باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز (۹۰ ارومیه)” استفاده شده و همین امر اثبات‌گر عدم ارتباط شکایت ذکر شده به “باشگاه ماشین سازی تبریز” است.

به همین منظور باشگاه ماشین سازی تبریز ضمن تکذیب اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی، مدارک و مستندات قانونی ثبت شده را به شرح ذیل منتشر می‌نماید. امید است که مسؤولان مربوطه، زین پس با استناد به مستندات و کسب اطلاعات کامل اقدام به اظهارنظر نمایند.”

اسناد مربوطه نیز به شرح زیر هستند:

ششگلانی