شمشیری که شهید عبداللهی از داعش به غنیمت گرفت
شمشیری که شهید عبداللهی از داعش به غنیمت گرفت

لوازم شخصی شهید حاج عباس عبداللهی تحویل خانواده وی شد.

به گزارش عصرتبریز، لوازم شخصی شهید حاج عباس عبداللهی روز گذشته با حضور سردار اصغر عباسقلی زاده فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا و حجت الاسلام والمسلمین سرایی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا، توسط یکی از سرداران سپاه تحویل خانواده وی شد.

بر اساس این گزارش، بخش های زیادی از لوازم شخصی این شهید مدافع حرم، شامل لباس های شخصی و نظامی، عصا، انگشتر،جوراب، کلاه، مدادهای رنگی و ساعتی که برای دخترش خریده بود و همچنین شمشیری که از تروریست های داعش به غنیمت گرفته شده بود به خانواده آن شهید بزرگوار تحویل داده شد.

شایان ذکر است، شهید حاج عباس عبداللهی پنج‌شنبه، ٢٣ بهمن ٩٣، در درگیری با تروریست‎ها و تکفیری‎های داعش در منطقه «کفر نساج» واقع در شمال غرب درعا‌(استان جنوبی سوریه)، به فیض شهادت نائل شد.

وی بازنشسته سپاه، اهل مرند و ساکن تبریز، مداح اهل بیت(ع) و قهرمان ورزش‌‎های رزمی از جمله جودو، رشته سه گانه، چتربازی و همچنین تیراندازی بود.

این شهید والامقام قهرمان ورزش‌های رزمی ارتش‎های جهان بود که سال‎‏ ها به عنوان یک بسیجی مخلص در مناطق مختلف عملیاتی کشور حضور داشته و همچنین یکی از راویان ۸ سال دفاع مقدس در کاروان‎های راهیان نور بود.

حاج عباس عبدالهی، از جانبازان هشت سال دفاع مقدس نیز بود که بعد از پایان هشت سال جنگ تحمیلی، عرصه جهاد را تعطیل نکرد و در مناطق مختلف عملیاتی کشور در حال تأمین امنیت برای مردم کشورش بود. کسانی‌که با این شهید در ارتباط بودند به خوبی می‎دانستند که برای حاج عباس تفاوتی نمی‎‏کند که برای خدمت به اسلام و انقلاب و مردم در شمالغرب ایران مبارزه کند و یا در شمالغرب استان درعا در سوریه.

۱۴۳۳۹ ۱۴۳۴۰ ۱۴۳۴۱ ۱۴۳۴۲ (۱) ۱۴۳۴۳ ۱۴۳۴۴ ۱۴۳۵۳ ۱۴۳۶۱ ۱۴۳۶۲

انتهای پیام/