عصر تبریز: “مهدی کیانی” به عنوان مشاور فرمانده سپاه عاشورا در امور رسانه و فضای مجازی منصوب شد. غلامعسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا با صدور حکمی مهدی کیانی را به عنوان مشاور خود در امور رسانه و فضای مجازی منصوب کرد. در این حکم بر ارتقاء سطح معنوی و رواج اخلاق شایسته و ارزشی در […]

عصر تبریز: “مهدی کیانی” به عنوان مشاور فرمانده سپاه عاشورا در امور رسانه و فضای مجازی منصوب شد.

مهدی کیانی

غلامعسگر کریمیان فرمانده سپاه عاشورا با صدور حکمی مهدی کیانی را به عنوان مشاور خود در امور رسانه و فضای مجازی منصوب کرد.

در این حکم بر ارتقاء سطح معنوی و رواج اخلاق شایسته و ارزشی در فضای مجازی و رسانه ها، تبیین و پیگیری تدابیر فرمانده معظم کل قوا در خصوص فرهنگ سازی در فعالیت های رسانه ای و فضای مجازی و تلاش در جهت برنامه ریزی و آمادگی همه جانبه بسیجیان در امور رسانه ای تاکید شده است.

همچنین تلاش در جهت همسوسازی رسانه ها و فضای مجازی استان در راستای نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله موارد اشاره شده در این حکم است.

گفتنی است کیانی موسس و مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی آناج به عنوان یکی از موفق ترین پایگاه های خبری استان آذربایجانشرقی از سال ۹۰ بوده و فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج نمونه کشوری را نیز در کارنامه فعالیت های بسیج خود دارد.