بیانیه بسیج رسانه آذربایجان شرقی در محکومیت اهانت شبکه معاند به اهل بیت رسول اکرم(ص)
بیانیه بسیج رسانه آذربایجان شرقی در محکومیت اهانت شبکه معاند به اهل بیت رسول اکرم(ص)

عصر تبریز: سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت هتاکی شبکه معاند به به اهل بیت رسول اکرم(ص)،  بر نقش رسانه ها در مبارزه با توطئه های دشمنان و ایجاد وحدت و همدلی تاکید کرد. در این بیانیه آمده است: بی شک “گون آذ تی وی”، اولینش نبوده و بی گمان […]

عصر تبریز: سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت هتاکی شبکه معاند به به اهل بیت رسول اکرم(ص)،  بر نقش رسانه ها در مبارزه با توطئه های دشمنان و ایجاد وحدت و همدلی تاکید کرد.

بسیج رسانه آذربایجان شرقی

در این بیانیه آمده است: بی شک “گون آذ تی وی”، اولینش نبوده و بی گمان آخرینش هم نخواهد بود؛ دشمنان ملت ایران در طول تاریخ بارها و بارها مقدسات ما را نشانه گرفته اند تا خدشه در وحدت ملت انداخته و ایران اسلامی را تکه‌تکه کنند.

اهانت وقیهانه و بی شرمانه شبکه تجزیه طلب گون آذ تی وی، گرچه دل های ملت ایران را غمگین ساخت و بغض ها را نمایان، اما از باب آن که گفته اند “عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد”، بدین سان بار دیگر بهانه ای فراهم شد تا ملت ایران و بخصوص هم وطنان ترک زبان آذربایجانی با همدلی و یکصدایی، عشق و عمق ارادت قلبی شان را به پیامبر و اهل بیت(ع) نشان دهند و از آن سو با غیرتی برآمده از بصیرتِ محمدی خود، موج خشم و انزجارشان را روانه هتاکان و گستاخان نسبت به ساحت مقدس نبوی نمایند.

در ادامه این بیانیه آمده است: به راستی کیست که با اندکی دقت و روشن بینی، نداند که پشت پرده هتاکی های اخیر تجزیه طلبان به اهل بیت(ع)چه می باشد.

در پایان این بیانیه تصریح شده است: سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی به استعانت از کلام مبارک امام صادق(ع) که می فرمایند: «کسی که نسبت به دین خود بی تفاوت باشد، در حقیقت دین ندارد» به همراه مردم فهیم و همیشه در صحنه آذربایجان به محضر مقدس رسول اکرم و اهل بیت(ع)، فریاد ابراز برائت از هتاکان وطن فروش و ابراز محبت و ارادت به ساحت نورانی آن پیامبر عظیم الشان وو فاطمه(س) بنت رسول الله را نصب العین خود قرارداده و انزجار و نفرت خود را نسبت به این اقدامات ضد دینی لجن پراکنان خودفروخته اعلام می دارد.