عصر تبریز: سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت هتاکی شبکه معاند به به اهل بیت رسول اکرم(ص)،  بر نقش رسانه ها در مبارزه با توطئه های دشمنان و ایجاد وحدت و همدلی تاکید کرد. در این بیانیه آمده است: بی شک “گون آذ تی وی”، اولینش نبوده و بی گمان […]

عصر تبریز: سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت هتاکی شبکه معاند به به اهل بیت رسول اکرم(ص)،  بر نقش رسانه ها در مبارزه با توطئه های دشمنان و ایجاد وحدت و همدلی تاکید کرد.

بسیج رسانه آذربایجان شرقی

در این بیانیه آمده است: بی شک “گون آذ تی وی”، اولینش نبوده و بی گمان آخرینش هم نخواهد بود؛ دشمنان ملت ایران در طول تاریخ بارها و بارها مقدسات ما را نشانه گرفته اند تا خدشه در وحدت ملت انداخته و ایران اسلامی را تکه‌تکه کنند.

اهانت وقیهانه و بی شرمانه شبکه تجزیه طلب گون آذ تی وی، گرچه دل های ملت ایران را غمگین ساخت و بغض ها را نمایان، اما از باب آن که گفته اند “عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد”، بدین سان بار دیگر بهانه ای فراهم شد تا ملت ایران و بخصوص هم وطنان ترک زبان آذربایجانی با همدلی و یکصدایی، عشق و عمق ارادت قلبی شان را به پیامبر و اهل بیت(ع) نشان دهند و از آن سو با غیرتی برآمده از بصیرتِ محمدی خود، موج خشم و انزجارشان را روانه هتاکان و گستاخان نسبت به ساحت مقدس نبوی نمایند.

در ادامه این بیانیه آمده است: به راستی کیست که با اندکی دقت و روشن بینی، نداند که پشت پرده هتاکی های اخیر تجزیه طلبان به اهل بیت(ع)چه می باشد.

در پایان این بیانیه تصریح شده است: سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی به استعانت از کلام مبارک امام صادق(ع) که می فرمایند: «کسی که نسبت به دین خود بی تفاوت باشد، در حقیقت دین ندارد» به همراه مردم فهیم و همیشه در صحنه آذربایجان به محضر مقدس رسول اکرم و اهل بیت(ع)، فریاد ابراز برائت از هتاکان وطن فروش و ابراز محبت و ارادت به ساحت نورانی آن پیامبر عظیم الشان وو فاطمه(س) بنت رسول الله را نصب العین خود قرارداده و انزجار و نفرت خود را نسبت به این اقدامات ضد دینی لجن پراکنان خودفروخته اعلام می دارد.