به نظر می رسد محسن خادم عرب باغی طبق روال گذشته به ماموریت خود در منطقه آزاد ارس ادامه خواهد داد. عصر تبریز: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز گفت: موفقیت سرمایه گذاری منوط به بهره مندی از ایده و دانش نوین است. به […]

به نظر می رسد محسن خادم عرب باغی طبق روال گذشته به ماموریت خود در منطقه آزاد ارس ادامه خواهد داد.

عصر تبریز: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز گفت: موفقیت سرمایه گذاری منوط به بهره مندی از ایده و دانش نوین است.

ابقای عرب باغی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، محسن خادم عرب باغی عصر امروز یک شنبه از بخش های مختلف نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته تبریز بازدید کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در این بازدید با تاکید بر لزوم تقویت حوزه تحقیق و پژوهش قبل و بعد از سرمایه گذاری، شرکت های دانش بنیان را راهکار مهمی برای ارتقاء سطح کیفی کالاهای تولید داخل و تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته تبریز با حضور شرکت های دانش بنیان و نوآور و همچنین صاحبان فناوری های نو ایران و کشورهای همجوار، از ۲۱ لغایت ۲۴ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار شد.

طرح های ارائه شده در این نمایشگاه در هفت بخش فناوری اطلاعات، برق و الکترونیک، لوازم خانگی، صنایع غذایی و کشاورزی، بهداشت، سلامت و مهندسی پزشکی، رادار و صنایع دفاعی تقسیم شده است.

به گزارش عصر تبریز در روزهای گذشته اخباری مبنی بر کناره‌گیری محسن خادم عرب‌باغی از منصب ریاست هیأت‌مدیره و مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد تجاری، صنعتی ارس و انتصاب جمشید تقی‌زاده به عنوان مدیرعامل جدید در بین رسانه‌ها منتشر شده بود.

براساس این گزارش مراسم تودیع و معارفه برای بار دوم نیز لغو شد.

به نظر می رسد محسن خادم عرب باغی طبق روال گذشته به ماموریت خود در منطقه آزاد ارس ادامه خواهد داد.