فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از غافلگیری سارق حرفه‌ای مغازه نقره‌فروشی و دستگیری وی توسط ماموران کلانتری ۱۵ پاستور تبریز خبر داد. فرهنگ نوروزی  اظهار داشت: در پی وقوع سرقت یک باب مغازه نقره‌فروشی در منطقه‌ای از تبریز، بررسی موضوع در دستور کار ویژه مجموعه انتظامی تبریز قرار گرفت. وی اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۵ پاستور […]

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از غافلگیری سارق حرفه‌ای مغازه نقره‌فروشی و دستگیری وی توسط ماموران کلانتری ۱۵ پاستور تبریز خبر داد.

فرهنگ نوروزی  اظهار داشت: در پی وقوع سرقت یک باب مغازه نقره‌فروشی در منطقه‌ای از تبریز، بررسی موضوع در دستور کار ویژه مجموعه انتظامی تبریز قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۵ پاستور تبریز حین گشت‌زنی متوجه وجود سر و صدا در داخل یک مغازه شده و به بررسی موضوع پرداختند.

نوروزی ادامه داد: ماموران در بررسی اولیه متوجه تخریب قسمتی از حفاظ واحد نقره‌فروشی شدند و با دقت بیشتر به حضور فرد مشکوکی در محل پی بردند.

این مقام انتظامی افزود: متهم که با هوشیاری پلیس در سرقت خود ناکام مانده بود، با جدا کردن نقره‌جات مسروقه از کوله بار خود سعی در فرار داشت که با سرعت عمل ماموران مواجه شده و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم خود با همکاری یک نفر دیگر اعتراف کرد که ماموران در تلاش برای شناسایی و دستگیری وی هستند.

نوروزی با اشاره به تحویل لوازم و نقره‌جات به صاحب مغازه، بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی برای بررسی تخصصی به پلیس آگاهی استان تحویل شد.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز برای پیشگیری از سرقت داخل مغازه به واحدهای صنفی  توصیه کرد که برای پیشگیری از سرقت و تامین امنیت محل کسب و کار خود از دوربین مداربسته استفاده کرده و هرگونه تردد افراد مشکوک در داخل مغازه خود را بلافاصله با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و از قرار دادن اشیاء قیمتی و وجه نقد در دسترس و دید عموم  در زمان تعطیلی مغازه خودداری کنند.